Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek sok ez az elvárás ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sok ez az elvárás ?

Figyelt kérdés

Ami nekem fontos:

- ne legyen kopasz/borotvált fejű

- max 185cm magas de nem baj ha csak 170cm

- sima átlagos testalkat

- önnáló kereset amiből tudja fedezni a saját kiadásait (az összeg mindegy a lényeg h NE nekem kelljen eltartani)

- szeresse a munkáját

- a szexen kívül is legyen témája, és ne az legyen a fontos h első találkozásnál megdughasson.


Szóval a férfiak felé ezek nagy elvárások?


2020. jún. 14. 05:49
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nem azt irtam h nem lehet 170cm alatt. 😁 A magam 164cmhez meg az is tobb


Bocs de taszitanak a kopasz pasik. Ezzel nem tudok mit tenni. Nem az a baj ha picit kopaszodik hanem az ha meg a maradekot is letolja 0ra. Imadok beleturni a parom hajaba!


Az anyagi azert fontos ezen vonal mellet mert sajnos belefutottam egy olyan pasiba aki kihasznalt anyagilag. Ezt nem akarom tobbet. Eltartani nem kell engem. Nem varom el aot! De ha meghiv egy fagyira annak orulok. 🙂 Viszont nem kell a toronyora lanccal. Sem a wellness sem a bmv.


A 40-47 korosztaly a celcsoport


Termeszetesen a szemelyes talakozasnal dol el h mit erzek a masikkkal kapcsolatban. De ezzel mindenki igy van. Ha nincs szimpatia akkor nem fogom megeroszakolni es jopofat vagni a pasi miatt. En is lehetek kevesbe vonzo a pasinak vagy egyaltalan nem az.


Am 44vagyok.

2020. jún. 15. 05:29
 12/14 anonim ***** válasza:

"Nem az a baj ha picit kopaszodik hanem az ha meg a maradekot is letolja 0ra."


Így igazodjon ki az ember a nőkön. Pedig eddig legalább ebben azt gondoltam, hogy egyöntetű a vélemény, hogy ha kopaszodik valaki, akkor inkább legyen kopasz, mert úgy legalább azoknak a nőknek bejön, akiknek a kopaszok tetszenek, de a kopaszodó férfi senkinek. Erre tessék...

2020. jún. 15. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Az anyagi azert fontos ezen vonal mellet mert sajnos belefutottam egy olyan pasiba aki kihasznalt anyagilag. Ezt nem akarom tobbet."


Ez jogos és anyagilag nem is látok túl nagy elvárást. Az alap, hogy legalább magát el tudja tartani, főleg 40+ korosztályban.


A baj azzal van, amikor huszonéves csajoknak olyan elvárásai vannak, hogy keress 300 felett, de inkább 4-et, mert a mamahotel is ciki, de diplomád is legyen, de érjél is rá a kapcsolatra (mert ha diákmunkázol meg alszol meg tanulsz, akkor szabadidőd nem sok lesz).


Viszont a kihasználás inkább személyiségtípus, mintsem anyagi helyzet vagy munka/fizetés függvénye. Én például ha elveszíteném a jövedelmemet, biztosan azon lennék, hogy minél hamarabb találjak munkát és sosem nyújtózkodtam addig sem, amíg a takaróm ért pont az ilyen váratlan helyzetek elkerülése miatt.


Ugyanakkor ismerek olyat, aki büszke arra, hogy időnként 1 milliót is megkeres meg ő a menő vállalkozó, aztán hipp-hopp beköltözik a nőhöz, mert éppen eladja a főbérlő a jelenlegi albérletét és keresnie kell újat vagy egyéb ürüggyel, aztán "ott ragad" és a nőnek csak hónapok múlva tűnik fel, hogy mindig gründol valamit az ember, csak sosem lesz belőle pénz...

2020. jún. 15. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Mint irtam 44 vagyom szoval mem 20on eves 😁


Majdnem, a pasinak sok sok hitele volt, amugy magas fizetese, de a hitelek csak lassan sokara derult ki. Ha nem lettem volna akkor a hid alatt talaja magat. Ergo en fizettem szinte a megelheteset.

Na ezert nem szeretnek olyan pasit.

2020. jún. 15. 09:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!