Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kevesebb esélyem lehet azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevesebb esélyem lehet azért a nőknél, ha muszlimként nem eszem disznóhúst?

Figyelt kérdés
A nők szeretnek főzőcskézni és a speciális táplálkozás ezt körülményesebbé teszi. Alkoholt sem iszom, de ez szerintem nem baj.

2020. jún. 11. 11:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Alig eszem disznót és alig iszom alkoholt. Nem vagyok muszlim.

Ez még nem speciális táplálkozás.

2020. jún. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Nem a disznóhús miatt hanem az egész muszlim értékrend miatt nem fogsz kelleni értelmes nőnek.
2020. jún. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%

A párom nem muszlim, csak allergiás a disznóhúsra. Egyáltalán nem egy nagy speciális körülmény, simán megszoktam, hogy más húsokból főzőcskézek, ha meg nagyon megkívánom, akkor csinálok magamnak külön vagy akkor eszem, amikor épp étteremben vagyunk. Legalább nem eszi el előlem a kolbászt és a sonkát, mindig hozok neki csirke vagy pulykafelvágottat.

Nekem az lett volna kizáró ok, ha vallásos, de ez alatt bármelyik vallást értem.

2020. jún. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
A vallásosság sokkal inkább kizáró ok
2020. jún. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%

"A nők szeretnek főzöcskézni.."

Muszlim gondolkodás már ki is villant

2020. jún. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%

Nálam a muszlim lét kizáró ok. Hozzáteszem, még barátságot se tudok elképzelni muszlimmal.

Se a disznóhús, se az alkohol nem fogyasztása se zavar

2020. jún. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%

Itt nem a vallásoddal, vagy a kajálásoddal van a baj, hanem , hogy már most így általánosítasz.

Lehet újat mondok, de nem minden nő szeret ám főzöcskézni meg sütögetni, csak az a muszlima, aki egy hagyományos családban él, ott ez elvárás, ha tetszik,ha nem.

Én pl. ezeket tök szívesen csinálom, akár csak így gesztusból,de ha elvárják, ott megmondom, hogy na itt és ne tovább.

2020. jún. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%
Értelmes, felnőtt nő vagyok, nem valami fogyatékos. Normális ember tekintettel van mások ízlésére/szokásaira/igényeire is, amikor nem csak saját magának főz. Ahogy a laktózérzékenynek sem tejes kaját főznék, a vegetáriánusnak sem húslevest és rántott húst, a gluténmentes diétát tartónak sem lisztes kaját, úgy egy muszlimnak sem disznóhúst és alkoholt adnék. Annyira nem nagy probléma.
2020. jún. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
#7 - Nyilván nem várom el, évek óta egyedül nevelem magam, kiválóan vezetem a saját háztartásom. Nem fogalmaztam körültekintően.
2020. jún. 11. 12:17
 10/18 anonim ***** válasza:
83%

Önmagában a disznóhús nem evése nekem nem kizáró ok.

Muszlimmal az a baj, hogy én keresztény vagyok, ezért sok mindenben máshogy gondolkodunk, így ez a párkapcsolatra is kihatna. Semmi bajom nincs a muszlimokkal, csak kapcsolatban azért egyszerűbb, ha ilyen téren hasonlóak vagyunk.

2020. jún. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!