Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kevesebb esélyem lehet azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevesebb esélyem lehet azért a nőknél, ha muszlimként nem eszem disznóhúst?

Figyelt kérdés
A nők szeretnek főzőcskézni és a speciális táplálkozás ezt körülményesebbé teszi. Alkoholt sem iszom, de ez szerintem nem baj.

2020. jún. 11. 11:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
85%
Nem hinnem, en csomo embert ismerek Magyarországon, aki bár nem figyel oda annyira mint én muszlimkent, de direktben sosem enne, fözne disznóhust, mert undorodik az izetol és a szagatol. Arról nem is beszélve, hogy van egy csomo más opció.
2020. jún. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
8%

Ha magyar attert muszlim vagy, akkor van egy rossz hirem.... Ahogy a valaszokbol is latszik :)


De ha arab/pakisztani vagy, akkor kettot habibizel nekik, aztan mar hanyatt is vagjak magukat :)

2020. jún. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
82%
Ateistaként nekem a vallás kizáró ok, a disznóhús nem evése annyira mellékes, hogy nem igaz.
2020. jún. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
78%
A vallás kizáró ok, disznót én sem eszek, mert nem szeretem és nálam alap, hogy valaki nem iszik alkoholt
2020. jún. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Én sem eszem disznóhúst (más húst igen). Undorodom az ízétől. Pedig nem vagyok vallásos egyáltalán
2020. jún. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
87%
Muszlim sosem kéne,egyébként meg mindenki eszik amit akar,bánom is én.
2020. jún. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
34%

Itt miért baj mindenkinek, ha valaki vallásos amúgy? 😀

Szerintem nem kizáró ok, nálam nem lenne (amint itt látható sokaknál az). Csak meg kell találni azt a metszetet, aki hozzád passzol. Nekem volt/van több muszlim ismerősöm, sőt volt barátom is. Mi tök jól kijöttünk, szerintem ez emberfüggő. Az biztos, hogy nehéz lesz megfelelő partnert találni, mivel ma nagyon eltolódtak a dolgok sok tekintetben és olyanok váltak normálissá, aminek nem kellene feltétlenül annak lennie.

2020. jún. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Terrorista...!!
2020. jún. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!