Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A munkahely és fizetés dönti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A munkahely és fizetés dönti el kinek milyen szép nő jut?

Figyelt kérdés

Mondom a példákat:

Orvosnak/ügyvédnek/katonának plázacica, miss universes nők.

Rendőr/programozó/buszsöfőr/kamionosoknak átlagos nő.

Gyárimunkásoknak átlagon aluli nők.

Munkanélkülinek meg semilyen.


Szerintem ez a felállás, mert a nők szemében vonzó egy jó munkahely jó fizuval.



2020. jún. 13. 09:44
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
40%
30as, házas voltam én is. És? Sokáig merengtem a döntésen, de úgy voltam vele 9 éves kapcsolat, legyen, mit akarok még? Rászántam magam, jóban rosszban. Aha, csak jóban a nő részérél. Leírtad, neked is csak addig kell valaki, vagy inkább valami, amíg jó, azt mehet a levesbe. Neked a felnőtt szó azt jelenti, oda megyünk ahol jó, nekem meg azt h döntök, és kitartok mellette. Nekem ez a felnőtt szó. Ha felveszek egy hitelt, akkor nem gondolom meg magam utána, hogy mégsem tetszik. Ott büntetnek, válásnál (még) nem a hibás döntésed miatt. Mondhatod, de megváltozott, és? Megváltozhat az anyagi háttered is idővel. Érdekel valakit ha már aláírtad? Nem. Láttad te már tindert férfi szemmel? Nézd csak meg, travel addict, mozi addict, apamfsza addict, minden van ott nőként regisztrálva, csak épp ember nem. A 100adik randi után már kezd eleged lenni az önző istenverte nőszemélyekből, azt jönnek a megfrkalom és kivágom. Ez működik. Ki vagyok én h egy istenverte másik embert kihuzzak a "rosszból" mert egész eddig elszúrt mindent? Elszúráson értem, hogy nem olyan az anyagi helyzete amit szeretne (travel addict), vagy épp lusta mint az állat. Se főzni se gondoskodni nem tudnak semmit. A férfi meg rakjon le mindent nem? Luxus házat, jó megvan, stabil jövőt? Oké megvan,de ezért 10-20 évet kellett folyamatosan jól dönteni. Ahogy megy előre az idő, egyre több rossz döntés következménye lesz a nők homlokára írva, és csodálkoznak h ez egy értelmes fickónak nem kell. Nem hát. Ez nem zárja ki h ne lehessen számodra normális kapcsolat, csak tudod mindig van "normálisabb", és nem én gondolkodom így, hogy oda megyek ahol "normálisabb" minden.
2020. jún. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
74%
Nem írtam olyat hogy addig kell valaki amíg valami jó, aztán mehet a levesbe, ezt te láttad bele. A válás közös döntés volt, és nem részletezném az okait, de én voltam az, aki még sokáig menteni próbálta a menthetetlent. Komoly ember meg nem tinderezik. Az egy húspiac. Aki oda felmegy, az eleve csak fotó alapján válogat. Érett, normális embernek nem való.
2020. jún. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
55%

#33

Akkor mégis hol? Egyet kell veled értsek 100%-ban, hogy az az internet egyik pöcegödrévé vált, de nem a platform rossz, hanem az oda felregisztráló emberek és ahogyan használják.

Namost mivel kellően sok ember van fent, ezért szerintem ez egy lenyomat a jelen társadalomról. Pöcegödör.

2020. jún. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
26%
Egy igazi macsónak nincs munkahelye, neki pénze van. Aki dolgozik, az lúzer. Esetleg be lehet cserkészni a faszi főnökét, és arról több lóvét lehet leakasztani. Aztán meg annak a főnökét, stb, stb, stb. Így lehet előbb-utóbb Orbán Viktor szeretője.
2020. jún. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Utolso, vagy Mèszáros sliccèig is el lehet jutni.
2020. jún. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
41%

Andy Vajna is kapott k-vát. Kezdem azt hinni, hogy egy férfinek akkor lehet jobb, vagy legalább vele egykategóriájú barátnője, azaz kinézetileg normális nőt kapjon legalább, ha teljesül ez a feltétel:

férfi kinézete vs pénz = kapott nő kinézete.

2020. jún. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!