Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A munkahely és fizetés dönti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A munkahely és fizetés dönti el kinek milyen szép nő jut?

Figyelt kérdés

Mondom a példákat:

Orvosnak/ügyvédnek/katonának plázacica, miss universes nők.

Rendőr/programozó/buszsöfőr/kamionosoknak átlagos nő.

Gyárimunkásoknak átlagon aluli nők.

Munkanélkülinek meg semilyen.


Szerintem ez a felállás, mert a nők szemében vonzó egy jó munkahely jó fizuval.



2020. jún. 13. 09:44
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

Pont hogy egy ertelmiseginek degradáló összejönni egy uresfeju plazacicaval, aki úgy öltözik, mint egy prosti.


Ilyen nőket a nem képzett ujgazdagok keresnek maguknak.

2020. jún. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
és egyetemi tanár férfinak ki jut? 36 F.
2020. jún. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
22%
Ha személyesen találkozol valakivel, akkor eleinte nem, amíg meg nem tudja a nő, ha viszont már előre látja a "hátteredet", pl: tinder, akkor igen. Hazudozz te is neten, orvos, plasztikai sebész vagy akármi vagy. Általában azonnal fekszenek mint a kutyák akiknél párzási időszak van, azt utána már tök mind1 ha kiderül h hazudtál. Ő is, és? Amilyen az adjon isten...
2020. jún. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
72%
Van egy haverom, aki gyári munkás 35 éves, de jó albérletben lakik. Minden hónapban megkap valami csinos 25-30 közötti nőt, mert havi egyszer kibírja, hogy béreljen 1-2 napra egy jó járgányt, az albérletet saját magáénak állítja be, és azt kamuzza, hogy menő ügyvéd. Sok csinos Corvinusos, BGE-s nő meg bekapja a horgot. Sosincs második találka, de mindig van egyéjszakása ezáltal.
2020. jún. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
22%
24-es jól beszélsz. Ezeknek csak hazudozni kell, az nincs második találka, mert elkezd "nőiesedni", manipulálni, hazudozni, ócsárolni. Add elő nekik te vagy a micimackó, aztán 1-2 napra hitesd el. Többre úgyse jó 1ik sem...
2020. jún. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
78%
Vicces, amikor olyan pasik merészelik felületesnek nevezni a nőket, akik ugyanolyan felületesek. Az egyik félnek pénz kell, a másiknak jó test meg szex. Ami nem is baj, de utána nem kén ujjal mutogatni egymásra. Nyilván, mivel belül rohadtok, benneteket is max csak a pénzetekért vagy a külsőtökért lehetne választani, ha az sincs, így jártatok. A normális emberek meg közben ismerkednek, randiznak, házasodnak.
2020. jún. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
65%

A normális emberek meg közben ismerkednek, randiznak, házasodnak.


Meg válnak több mint 60%-ban, ezt el ne felejtsd melléírni.

2020. jún. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
46%
26-os, nem mindig voltam ilyen, de a másik út, az erköcsös normális az nem működik, akkor nem kapsz nőt. Nézz már szét itt az oldalon is, lenézik a postást, lenézik a nyomdászt, bárkit aki nem milliókat keres. Hozzáteszem nekem szoftvercégem van, szóval van bevételem nem is kevés, de attól még cseszheted a "normalitásod", ha a többi ostoba pénzéhes nyomorult nő, akiknek a legfontosabb az életébe, hogy tudjon a ranglétrán feljebb ugrálni. Szerinted nálam/nálad nincs sikeresebb? Dehogynem, akkor majd elhagy azért. Kell ez? Nekem nem.
2020. jún. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
95%
És mi a probléma az átlagos nőkkel? 1-2 közülük simán beállhatna bármely újság címlaplányának mert olyan szép kisugárzása van.
2020. jún. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
#28 Én vagyok a 26-os. És nő. És soha nem a pénzt néztem. Persze, nem vagyok pláza cica. Ha te a ribik közül válogatsz, ne csodálkozz. Ami pedig a válást illeti: és akkor mi van? Mintha az valami tragédia lenne. Voltam házas, nagy, kölcsönös szerelem volt. Voltak jó éveink, meg voltak problémák, amiket egy idő után nem tudtunk áthidalni. Vége lett. És? Emberileg csak hozzánk tett. Ez nem zárja ki azt, hogy legyen egy új, szintén normális kapcsolata bármelyikünknek. Hiszen mindketten értékes emberek vagyunk és értékek mentén választottunk. Egyikünk sem bánta meg a házasságot. Nem egymást hibáztatjuk és nem a férfiakat/nőket/rendszert/biciklistákat. Ezt jelenti felnőttnek lenni.
2020. jún. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!