Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A munkahely és fizetés dönti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A munkahely és fizetés dönti el kinek milyen szép nő jut?

Figyelt kérdés

Mondom a példákat:

Orvosnak/ügyvédnek/katonának plázacica, miss universes nők.

Rendőr/programozó/buszsöfőr/kamionosoknak átlagos nő.

Gyárimunkásoknak átlagon aluli nők.

Munkanélkülinek meg semilyen.


Szerintem ez a felállás, mert a nők szemében vonzó egy jó munkahely jó fizuval.



2020. jún. 13. 09:44
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Munkanélküli vagyok és átlagos nőm van, de lehet szerencsés kivétel vagyok.
2020. jún. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
53%
Igen.
2020. jún. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
94%
Van munkahelyem évek óta, de semmilyen nőnél nem vagyok sikeres, sose volt még barátnőm.
2020. jún. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
93%
Jah, megtakarított pénzem is van, tehát nem vagyok annyira csóró sem, mégsincs nőm, 3-as válaszoló vagyok.
2020. jún. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
62%
Nekem szép nőm van, pedig csóró vagyok. Bár 23cm-t tudok neki nyújtani, lehet ezen múlt.
2020. jún. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
98%

Jaj álljatok már le ezekkel a "szemét nők csak pénzre mennek" kérdésekkel, hihetetlenül unalmas és fárasztó már, millióegy kérdés van már erről és most is csak ugyanazokat a válaszokat kapnád mint ott.

Vannak nők akik a pénzre hajtanak igen, de ők csak a hangos kisebbség, és ha te állandóan csak ezekre a nőkre nyomulsz és másokra nem, akkor ne csodálkozz, hogy visszautasítanak.

2020. jún. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
42%

Igen.


Pénzzel tudsz minőségi életet biztosítani, és minőségi módon "eladni" magad a nőknek.


Pl.: Ki jön össze egy 12 vagy 24 órában dolgozóval, mikor ott a kötetlen munkaidős is?

A pénzeden tudsz jó kocsit venni, és nem kell buszozni, vagy egy 12 éves kocsit venned, ami évi 8X van szervízben.

A pénzeden tudsz látványos, elegáns ruhát, órát, cipőt venni.

A pénzeden tudsz nyaralni, szórakozni.

A pénzeden tudod a tested gyógyíttatni, ápolni, edzeni.


IGEN.

2020. jún. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
75%
Egyébként a hivatásnak nagyon nagy köze van ahhoz, milyen nőt tud nagy eséllyel találni magának az ember. Ha olyan egyetemre jártál, ahol a 600 fős évfolyamon 15 lány volt (és őket végigdugta az évfolyam....), a munkahelyeden a 3 HR-esen kívül nincs más nő, akkor mégis hol ismerkedne az ember? Baráti társaságom is az egyetemről van, akik nagyjából hasonló problémával küzdenek. Persze társkereső, mint tudjuk az egy főnyeremény....
2020. jún. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
97%
Az orvosok nem mennek a plázacicákra, ők ugyanolyan intelligens embert akarnak maguk mellé. Nem meglepő, hogy rengeteg orvos-orvos párkapcsolat van.
2020. jún. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos aztán köztudottan jól fizetett szakma.
2020. jún. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!