Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért zavarj sokakat az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarj sokakat az, ha valaki eldobja a párját a nehézség miatt, és keres egy újat?

Figyelt kérdés

Sokkal egyszerűbb egy új csajt keresni, akivel minden tiszta lappal indul, nem fogok a régivel vacakolni, ha már idegesít. Nem fogok párkapcsolati terapeutához, nem fogom eltűrni a másik hülyeségét, és időt adni neki, hanem kidobom.


Komoly ember vagyok, itt van a nyakamon a munka, be kell fejezni a tanulmányaimat, én nem érek rá szar kapcsolatban lenni, mert 1000 dologgal foglalkozok.


2020. jún. 12. 10:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem troll....vagy húzza az agyunkat vajon kit hogy tud feldühíteni a kérdező. Nem lehet,hogy valaki normális ésszel így gondolkodik..

Jó, /"jó"/ a csajozáshoz így viszonyul, de amit a gyerekről ír :( :(

Reméljük nem kerül rá sor,hogy bebizonyítsa hogy állna helyt mint apa.


Viszont ha mégis, megcáfollak kérdező: rossz apa leszel ha csak addig terjed ki a kötelességtudatod,hogy péntekenként Érte mész a suli elé.Eleve addig el kell telnie 6 évnek a születésétől.

2020. jún. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék őrülten szerelmes lenni. Mint minden fiatal egykor, én is voltam az, és visszagondolva szégyenlem azt a korszakot. A szerelem ugyanis teljesen elvette az eszemet, túlértékeltem azt a lányt. Ma már nem is tudom elképzelni, mit szerettem benne.


Ma már úgy gondolom, jobb egy higgadt kapcsolat. Akkor senki sem csinál hülyeséget.

2020. jún. 12. 10:41
 13/20 A kérdező kommentje:

Miért lennék troll? Szerinted én vagyok az egyetlen pasi, aki így gondolja? :D


Nekem amúgy 8, ki mit gondol.


Csak azért írtam ki ezt a kérdést, mert elegem van abból, hogy motivációs szemetek is a "ne dobjuk el a párunkat" fassággal jönnek. Még olyantól is ezt olvastam, aki csajozást "oktat". Ez az egész csak kamu, amivel a brian tray-s maszlagot szimpatikusabbá tudják tenni.

2020. jún. 12. 10:49
 14/20 anonim ***** válasza:
96%

Na, csak kibújt a szög a zsákból. Tehát, szerelmes voltál régebben valakibe, akinek valószínűleg nem kellettél. Ez önértékelési zavarhoz vezetett nálad, hiszen te magad nem vagy annyira értékes, hogy egy nő kitartson melletted hosszú távon. Valamint van benned egy nagy adag félelem, hogyha mi lesz, ha megint szerelmes leszel és megint koppani fogsz, ezért inkább bele se mész komolyan, hogy ne sérülj.


Szívesen!

2020. jún. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
93%
14-es válaszoló: +1!
2020. jún. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

#14


Ez egy fals érv, ami ráadásul még elég erős szalmabábot is tartalmaz.


Annyi történt, hogy voltam már szerelmes, és visszagondolva értelmetlen volt, mert most sokkal értelmesebb csajokkal kavarok. A szerelem elvakulttá tesz, ezért van az, hogy számos nő is hulladék emberekkel van együtt, de ezt csak utólag látják be.

2020. jún. 12. 11:16
 17/20 anonim ***** válasza:
97%

14-es vagyok.


Jó, te tudod, le lehet mondani a szerelemről, és megelégedni egy 'higgadt kapcsolattal, amikor senki nem csinál hülyeséget'. Ezt van aki úgynevezi, hogy langymeleg fos/langyos víz/állóvíz/elvagyunk, mint a befőtt.


Igen, a szerelem kockázatos. Mindig. Mert sosem tudhatjuk biztosan, hogy mi lesz belőle évek múlva. Te úgy döntöttél, hogy nem kockáztatsz. Nincs ezzel baj.

2020. jún. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Nézd 14-es, más a filozófiai nézetünk.


Engem (már) azért nem érdekel a szerelem, mert meggyőződésem szerint megszámlálhatatlanul sok nő van a világon, és biztosan van ugyanolyan jó (vagy jobb), mint aki elhagy.


Régebben azért voltam szerelmes, mert a nők egyediségét vallottam. Pl.: "áh, ilyen csajt mégegyszer nem találok."


Tévedtem.


Nem csak egye, hanem sok-sok jobb nő van külsőre/belsőre az exeimnél.


Szóval nem igen érdekelnek a csalódások, meg a szerelem témaköre.

2020. jún. 12. 11:28
 19/20 anonim ***** válasza:
94%
Egy ideig lehet hogy talalsz jobbat, de aztan rajosz, hogy egyik sem felel meg neked hosszutavon, mert ha megfelelne, akkor ez a kerdes meg sem fogalmazodott volna benned.
2020. jún. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hát ha ennyi csaj van neked talonba', akkor hajrá!
2020. jún. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!