Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért zavarj sokakat az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarj sokakat az, ha valaki eldobja a párját a nehézség miatt, és keres egy újat?

Figyelt kérdés

Sokkal egyszerűbb egy új csajt keresni, akivel minden tiszta lappal indul, nem fogok a régivel vacakolni, ha már idegesít. Nem fogok párkapcsolati terapeutához, nem fogom eltűrni a másik hülyeségét, és időt adni neki, hanem kidobom.


Komoly ember vagyok, itt van a nyakamon a munka, be kell fejezni a tanulmányaimat, én nem érek rá szar kapcsolatban lenni, mert 1000 dologgal foglalkozok.


2020. jún. 12. 10:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%
Az ilyen emberek maradnak oregkorukra egyedul, vagy nehany macskaval.
2020. jún. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%

Csak az gondolkodik így, aki nem szereti a másikat.

Az emberi kapcsolatok nem cipő, táska, ami, ha elkopott, elszakadt, kidobom, veszek egy másikat.

Nagyon szegényes gondolkodásmód. Kívánom, hogy egyszer szembesülj vele te magad, éld meg, éld át te is, hogy rólad gondolkodik így akár testvér, akár a barátnőd, bárki.

Megérdemled, hogy megtudd, hátha tanulsz.

2020. jún. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem Te nem szeretted ezeket aőnket ha ilyen gyorsan túladsz Rajtuk. Senki nem tökéletes, és egy kapcsolatban mindkét félnek kell kompromisszumokat kötni, alkalmazkodni. Más kérdés ha nem értitek meg egymást alap dolgokban, nem vonzódtok egymáshoz, akkor nem kérdés,hogy kell-e továbbfolytatni vagy sem. Viszont csak azért mert van egy-két macera, amit kommunikációval meg lehetne oldani, de Te ezt nem szeretnéd..hát így nehéz lesz hosszabb távra barátnőt találnod.


Egyébként is..nem eldobjuk a párunkat hanem szakítunk, ez azért nagyon más.

2020. jún. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Szerintem az emberi kapcsolatok pont olyanok mint a táskák, vagy a cipők, ha elszakad, akkor veszek egy másikat, ugyanis senki sem pótolhatatlan. Valami hülye találta ki, hogy az valami magasztos dolog, és hogy mindenki egyedi. Ezt már Dosztojevszkij is cáfolta, amikor Raszkolnyikovon keresztül azt mondta, hogy kevés kivételes ember születik. A másikhoz való fanatikus ragaszkodás csak abban az esetben jelenik meg, ha az illető őrülten szerelmes. Egyébként mindenki - aki képes új partnert találni - azon az állásponton van, hogy jobb az új. Ez különösen a nőkre igaz, akik könnyebben ismerkednek. A válások nagyrészét ők kezdeményezik.
2020. jún. 12. 10:19
 5/20 anonim ***** válasza:
17%
Micsoda nőies viselkedés ez? :D
2020. jún. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
66%
Gondolj bele, hogy lesz egy gyereked, akivel majd alig talalkozol, mert lecserelted az anyjat valami hulyeseg miatt. Az a gyerek szerinted apakent tekintene rad?
2020. jún. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem Te egy kivételes ember vagy...hogy milyen vonatkozásban már más kérdés.

Szívből kívánom Neked,hogy légy őrülten szerelmes, és magad felé is cáfold meg azt,hogy a nőket tárgyként kezeled.

Ha nem így lesz bizonyára sosem fogod megtalálni a boldogságot az életben és egy idő után a klinikai esethez közelít a pszichéd.

2020. jún. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
A gyerekemmel foglalkozni fogok függetlenül attól, hogy az anyjával hogyan leszünk. Időnként, pénteken majd érte megyek a suli elé kocsival, közben beszélgetünk meg ilyenek. Nem leszek rossz apa.
2020. jún. 12. 10:35
 9/20 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem csináld csak, én neked szurkolok. Engem speciel nem zavar, hogy éled az életed, elhiheted.

Te se vagy se különleges, se pótolhatatlan. A kutyának se valószínűleg. Úgyhogy megértelek.

2020. jún. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
96%
A gyerekneveles nem csak annyi, hogy pentekenkent elmesz erte. De tudom, kicsit tovabbgondoltam a temat. Szerintem az nem szerelem, hogy par hétig-hónapig rozsaszin kod, aztan szakitunk. Remelem egyszer majd te is megerted.
2020. jún. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!