Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Offos ha eleve ismerkedésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Offos ha eleve ismerkedésnél ugy kezdi a sràc szinte hogy elözö pàrjàval a pénz miatt szakitottak?

Figyelt kérdés

Elözmény:

Az exem mivrl anyuval élt, inkàbb nàlunk voltunk, de soha nem adott a rezsibe ès gyakorta is csak miatta kellett fözni igy elkerte a bevàsàrlàsok felét.

Én honaprol honapra eltartom magam de mellette azt vettem észre hogy lakbértartozàsom is lett.

Mikor probàltam vele megbeszélni elhordott aranyàsonak, es közölte lakjunk az anyjànàl amibe nem mentem bele igy vége lett.


Azota màr megismertem egy sràcot haveri körböl, minden happy volt, mig egyszercsak a semmiböl bevàgta hogy ök szakitottak a pénz miatt.(nem tudta mi miért szakitottunk)es mivel messze lakik de én nem tudok rugalmas lenni megint az lenne hogy nàlam vagyunk.


Igy egyböl arra asszociàltam ami az exemmel volt. Es fel is ment a pumpàm egyböl. De csak annyit reagàltam neki mi is a pénz miatt mentünk szèt lehet exem potanyàt keresett csak bennem, nem tudja mi az a felnött élet :D



Beszelgettünk még elköszöntünk hogy majd folytatjuk.


De most ez bennem nyomot hagyott.

Màr mindenre gondolok.

Lehet csak alkamit keres ez a srac igy nehogy egy haztartasba kerüljön egy növel még egyszer? Vagy lehet ö is "lehuzna"hogy fözhetek rà majd es kikabàl aranyàsonak ha kérnék a rezsibe?


Szoval jobb màr most az elején inkàbb lelépni mert màr most negativ erzesek vesznek körül engem miatta?



#penz problema kapcsolatban
2020. jún. 12. 07:47
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

De és mèg jol is àllnak. Mégcsak nem is megélhetèsi élösködök. Csak nehogy fizetnie kelljen a rezsibe, van neki lakàsa alapon. Nehogy 2 háztartàst tartson màr fenn miattam felkiàltàssal.

Es igy hotelezik nàlam, én meg megyek anyagilag "tönkre".

Es kegyeskednek anyuhoz költöztetni, ha nem tetszik, a mostani srac miatt meg vàlthatnék vàrost is ha nem tetszik.hogy kompenzàlni tudjàk azt hogy most ö a "vendègfogado"

2020. jún. 12. 15:27
 22/24 anonim ***** válasza:
És olyan férfiak nem érdekelnek akik nem az anyjukkal élnek?
2020. jún. 13. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

A masik nem anyuval él.

De van olyan srac egyaltalan aki nem ilyen? Oke hogy a gyk n van egy. De az életben?

2020. jún. 13. 21:52
 24/24 anonim ***** válasza:

-.-'

Nekem cégem van, nem izgat a pénz... 30nm-es albérletben élek többnyire 1edül.

29F

2020. jún. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!