Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Offos ha eleve ismerkedésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Offos ha eleve ismerkedésnél ugy kezdi a sràc szinte hogy elözö pàrjàval a pénz miatt szakitottak?

Figyelt kérdés

Elözmény:

Az exem mivrl anyuval élt, inkàbb nàlunk voltunk, de soha nem adott a rezsibe ès gyakorta is csak miatta kellett fözni igy elkerte a bevàsàrlàsok felét.

Én honaprol honapra eltartom magam de mellette azt vettem észre hogy lakbértartozàsom is lett.

Mikor probàltam vele megbeszélni elhordott aranyàsonak, es közölte lakjunk az anyjànàl amibe nem mentem bele igy vége lett.


Azota màr megismertem egy sràcot haveri körböl, minden happy volt, mig egyszercsak a semmiböl bevàgta hogy ök szakitottak a pénz miatt.(nem tudta mi miért szakitottunk)es mivel messze lakik de én nem tudok rugalmas lenni megint az lenne hogy nàlam vagyunk.


Igy egyböl arra asszociàltam ami az exemmel volt. Es fel is ment a pumpàm egyböl. De csak annyit reagàltam neki mi is a pénz miatt mentünk szèt lehet exem potanyàt keresett csak bennem, nem tudja mi az a felnött élet :D



Beszelgettünk még elköszöntünk hogy majd folytatjuk.


De most ez bennem nyomot hagyott.

Màr mindenre gondolok.

Lehet csak alkamit keres ez a srac igy nehogy egy haztartasba kerüljön egy növel még egyszer? Vagy lehet ö is "lehuzna"hogy fözhetek rà majd es kikabàl aranyàsonak ha kérnék a rezsibe?


Szoval jobb màr most az elején inkàbb lelépni mert màr most negativ erzesek vesznek körül engem miatta?



#penz problema kapcsolatban
2020. jún. 12. 07:47
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Ja es exem ugy akart gyereket hogy ha gyesen lennék ö sem ad bele a csalàdba hanem anyjànàl gyüjt magànak penzt.
2020. jún. 12. 07:47
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez a két srác teljesen független egymástól. Az elsővel volt egy rossz élményed / tapasztalatod, érthető, hogy emiatt félelmek vannak benned, de a korábbi sérelmeidet nem vetítheted ki az új srácra.

Egy dolgot tehetsz: tanulva a korábbi esetből, ezúttal az elején leszegezed, te hogyan képzeled el az együttélést, mindketten beleadtok a közösbe, stb. Ha később nem tartja magát a megbeszéltekhez, mindegy mit mond, jogosan válsz meg tőle.

2020. jún. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Igen köszi.

Még nem tudok vele komolyabb ďolgokrol beszélni nem jàrunk csak ismerkedünk.

Erdekesen venné ki magàt ha màr most az együttélést hoznam fel.


Nekem csak bevillantak a következök

Ha majd randira hiv 100 hogy elkéri felesben az àràt vagy "hàlàsnak"kellene lennem egy mozi vagy kàvé miatt nehogy aranyàsonak nézzen

Az elsö együttlét is nàlam lenne en "szolgàltatom"a helyszint

Ha jobban összejönnenk nàlam enne filmezne fürdene.

Es talàn egyszer kivinne magàhoz bemutatni a csalàdot

De alapvetöen megint kezdödne ugyanaz mint az exemmel. Aztan nem tudom kifizetni a rezsit stb..


Hàt szoval nem is tudom hogyan ismerkedjem vele igy egyaltalan. Mar a randi meghivastol is tartok.

2020. jún. 12. 07:58
 4/24 anonim ***** válasza:
54%
Na jó, hát ezek alapján ez egy taplónak tűnik, már ne haragudj. Én sosem mondtam egy nőnek sem, hogy "100 hogy elkérem a randi árának a felét", vagy hogy bárkinek is hálálkodnia kellene, ha meghívom egy kávéra, vagy moziba. Ha valakit meghívok valamire, azt szívességből teszem, sosem járatnám le magamat ilyen fillérb*szással, hogy bevasaljak valakin 80 Ft-ot, mert meghívtam egy kávéra...
2020. jún. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

De azert gondolom mert ö eleve igy kezdte hogy exével a pénz miatt szakitottak.

Ergo ki van màr erre élezve.

2020. jún. 12. 08:07
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben már az elején beszélnék Vele erről ha felmerült annak a lehetősége,hogy amennyiben komoly lesz a kapcsolat Nálad fogtok lakni. Felnőtt emberek vagytok.

Ha kínosnak érzed felhozni beszélj Vele általánosságban erről. Pl. úgy,hogy a Te véleményed az együttélés kapcsán a feladatokra/ anyagiakra vonatkozóan ez és ez.


Ha nagyon különböző az elképzelésetek fölösleges a komolyságig vinni a kapcsolatot és akkor beszélni róla.

2020. jún. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

-.-'


Tudod vagy sejted? Mert nem mindegy.

Kezdjük ott, hogy tudod-e mi volt az eredendő oka, hogy pénz miatt mentek szét?


Mert most te lány, kapsz pár infót, ami pont illik egy mintába, és ebből elképzelsz vmit. Majd ezt ráhúzod az egészre...


"100,hogy elkéri a delét" csak egy gondolat, amit ténynek állítasz be. Én személy szerint ilyen nőket dobnám is ki, mint macskát szarni. Ne haragudj, de ez a önbemagyarázás netovábbja.

2020. jún. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele, elmész egy randira, kicsit jobban megismered, aztán eldöntöd. De szerintem, te még nem vagy túl az exeden.
2020. jún. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Azon agyalok hogy inkabb lazàn veszem. Azaz nem komolyra.

Mint baràtot extrakkal (mint amikor gyerekkorban jàrunk vkivel hogy nem épp csalàdot tervezünk)aztan lesz ami lesz.


Csak valahogy ez se jo, mert nàlam kell majd lenni kicsit olyan mintha felcserelödnének ezzel a szerepek. En udvarolnék. Meghivom hozzam, kiszolgalom es hotelnek hasznalja a lakasom. Mert ez eleve adott. Hozza nem tudunk menni.


Egyszerüen tippem nincs hogy egyàltalàn hogyan ne jöjjek ki en a szitubol ugy, mint egy hasznàlatos rongy, akihez feljàrnak izélni.


Olyan zsàkutcàsnak érzek mindent.

2020. jún. 12. 08:56
 10/24 A kérdező kommentje:
8. A randi is. Lelki szemeim elött lehet egy padon fogunk csövezni. Vagy kegyesen meghiv egy kavera. Az egész olyan nem is tudom.tré.
2020. jún. 12. 08:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!