Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Offos ha eleve ismerkedésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Offos ha eleve ismerkedésnél ugy kezdi a sràc szinte hogy elözö pàrjàval a pénz miatt szakitottak?

Figyelt kérdés

Elözmény:

Az exem mivrl anyuval élt, inkàbb nàlunk voltunk, de soha nem adott a rezsibe ès gyakorta is csak miatta kellett fözni igy elkerte a bevàsàrlàsok felét.

Én honaprol honapra eltartom magam de mellette azt vettem észre hogy lakbértartozàsom is lett.

Mikor probàltam vele megbeszélni elhordott aranyàsonak, es közölte lakjunk az anyjànàl amibe nem mentem bele igy vége lett.


Azota màr megismertem egy sràcot haveri körböl, minden happy volt, mig egyszercsak a semmiböl bevàgta hogy ök szakitottak a pénz miatt.(nem tudta mi miért szakitottunk)es mivel messze lakik de én nem tudok rugalmas lenni megint az lenne hogy nàlam vagyunk.


Igy egyböl arra asszociàltam ami az exemmel volt. Es fel is ment a pumpàm egyböl. De csak annyit reagàltam neki mi is a pénz miatt mentünk szèt lehet exem potanyàt keresett csak bennem, nem tudja mi az a felnött élet :D



Beszelgettünk még elköszöntünk hogy majd folytatjuk.


De most ez bennem nyomot hagyott.

Màr mindenre gondolok.

Lehet csak alkamit keres ez a srac igy nehogy egy haztartasba kerüljön egy növel még egyszer? Vagy lehet ö is "lehuzna"hogy fözhetek rà majd es kikabàl aranyàsonak ha kérnék a rezsibe?


Szoval jobb màr most az elején inkàbb lelépni mert màr most negativ erzesek vesznek körül engem miatta?



#penz problema kapcsolatban
2020. jún. 12. 07:47
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Túl komplikálsz mindent...

én a bnómnél aludtam, szexeltem, stb az esetek 90%ban, mikor volt saját albim is.

Szó sincs olyanról, hogy rongy lennél.

2020. jún. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
56%

Jaj, tipikus nő. A srác mond egy meggondolatlan félmondatot és már ott tartasz, hogy lehúzna, csak szexre kellesz, stb. Kérdezd meg tőle, hogy pontosan mi volt a baj, lehet pont fordítottja, mint nálatok.


"Ja es exem ugy akart gyereket hogy ha gyesen lennék ö sem ad bele a csalàdba hanem anyjànàl gyüjt magànak penzt."

Ez mi a franc? Amikor ez kiderült páros lábbal kellett volna kirúgni ezt a gyökeret. Miféle apa lenne az ilyen?


F

2020. jún. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

12. Akàrmit mondtam az ilyenjeire elhordott aranyàsonak.

Azzal a jelszoval hogy ö annyit rak a közösbe a csaladba amennyit en a többi megy az anyjàhoz.


A végén màr csak annyit kerdeztem töle hogy a sajàt csaladodtol te miert sajnàlod a penzt? A sajat leendö gyereked elöl az ételt? Peldaloztam az apjàval is mert ra borzalom felnéz es imadja, hogy ö is elvonta a pénzét a sajat csaladja elöl es csak részösszeget adott le? Nem a csalàdjàért élt végig?


Erre màr orditott hogy azt vàrom hogy ö leadjon minden centet hogy le akarom huzni es még gyerekünk sincs. Mondtam arrol beszéltünk ha lenne gyerekünk!matematikailag sem jönnénk ki 4 fö(2 gyerekkel)100 ezerböl! Es Ö akart allandoan ràbeszélni hogy szüljek neki olyan nö kell aki gyereket szül! En mondtam hogy ilyen feltételekkel hülye lennék szülni!

Aztàn nem hogy aranyàsonak hordott igy el, hanem olyan alapon is hogy neki olyan kell aki szül ha en ezt nem vàllalom meg nem költözöm az anyjàhoz viszlat.

2020. jún. 12. 09:12
 14/24 A kérdező kommentje:

Es keres netto 300 at

En 150

Gyedem lenne kb 70 ezer. Aztan ha nem lenne melom gyes 25 ezer.

Es akkor ö is csak 70 ezret adna bele.

Es eljünk meg 4 en 140 böl. Amiböl en egyedül élek honaprol honapra.

Garantalt hogy éhezés lenne ha 4 en élnek ennyiböl.


De szüljek szüljek.bevetett mindent, hogy legyen màr gyerekünk. Csak azt nem hogy segiti a csalàdot.

2020. jún. 12. 09:19
 15/24 A kérdező kommentje:

Es most itt az uj sràc ugye aki IGY INDIT, hogy a penz miatt mentek szét.

En meg nem akarok/tudok "kitartani" egy fèrfit. Hogy majd terülj asztalkàmat varàzsolok, mert kegyeskedik feljàrni arra.de ugye nem kérhetek semmit cserébe mert az milyen màr, pr.stis lenne, vagy aranyàsos.

2020. jún. 12. 09:29
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb hagyd az ilyen eloskodo majmokat
2020. jún. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%

:D Nagyon nem vagy túl az exeden az fix. Ezt szeretem a nőkben, hogy fél információkból csinálnak kereket.


- Tudod, miért küld a szüleinek pénz?

- Tudod, hogy miért döntött így?

- Tudod, hogy mi lapul háttérben, amitől felkapta a vizet?

- Tudod, hogy az új srác, miért szakított a pénz miatt?


Lényeg, amit én látok, hogy csak felülesen vizsgálod a dolgokat.

2020. jún. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

De azon agyalok hogy eleve mintha ez lenne adott. Mégha nem is lenne élösködö.

Màr a kezdet is, hogy hozzàm msszkàlna fel en vagyok a vendégfogado es hogy nezne màr ki vacsiért pénzt kérni?

Aztàn ugye ebböl kialakul a rendszer es kialakul nekem a lakbértartozàs.

Ha megszolalok, aranyàso leszek. Ezen mindenki elhülne.amit elöre elkerülvén fizethetem felesbe a randikat meg illik visszahivni alapon hogy nehogy azt higyje a pénzére hajtok (amugy sajnos pont tele van.külföldi àllàs.aztàn majd hazatelepedik.tehàt eleve a felàllàs, ö jol keres, es ne akarjon belöle a "csoro"nö.)


Szoval nekem ugy tünik, mintha egy ut lenne. Kamikaze.

2020. jún. 12. 10:18
 19/24 A kérdező kommentje:

17 johogy tudom az exemnél a hàtteret, együtt éltünk. Ismerem a csalàdjàt.

Minden tökéletes volt(leszamitva hogy elkezdtem legatyàsodni mellette), mig nem hozta fel a gyerektèmàt. Mondhatni egy meg nem született gyerek miatt mentünk szét.

Mondtam is hogy ezèrt en a munkàmat sem adom fel hogy 70 ezrem legyen plusz gyerek(ek), mikor a duplajabol is honaprol honapra élek. Ebböl joforman azt hozta ki hogy nem vagyok csaladcentrikus es a munka szàmit. Mikor megforditottam hogy te otthagynàd a munkàd es mennél szülni igy hogy lesz 70 ezred?? Azt meg kicsavartàk az anyjàval együtt, hogy milyen àldozatokat vàrok en a fiàtol.



2 éve volt.

Ezt el lehet felejteni?? Ki az, aki ilyet el tudna felejteni.


Az uj sràc meg nem dobott.

Szerintem azon agyal hogy hivjon el ugy randira hogy ne kerüljön neki költségbe :D

2020. jún. 12. 10:24
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

És akkor a kérdező helyzetét most vessük össze egy tipikus férfisorssal, mondjuk az enyémmel, itt vagyok sportos, diplomás férfiként budapesti lakással és mindig abba futok bele, hogy a kérdezőhöz hasonló nők folyamatosan foglaltak, ahogy az egyik exükkel szakítanak találnak egy másik élősködőt.


A szinglik meg akik ismerkednének velem azoknak meg ez kevés vagy úgy gondolnák, hogy ők tartatják velem el magukat.

2020. jún. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!