Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a pasik, akik szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a pasik, akik szerint elég a sok pénz egy nőhöz ehhez a hírhez mit szólnak? (Nacsa Olivér válása)

Figyelt kérdés

[link]

Gondolom a nő nem a 185 magas izmos teste meg latinos igéző tekintete miatt jött össze Nacsa Olivérrel, hanem mert tele van pénzzel és híres. Ez a nő számomra tipikusan olyan, akit pénzzel mindenáron megszeretnék tartani, ha már nem vagyok vonzó, mert annyira gyönyörű és álom lehet vele együtt lenni az ágyban, hogy még egy nyitott házasságot is elnéznék neki. De úgy látszik nem ilyen egyszerű és valami oka csak volt, amiért szétváltak. Én arra tippelek, hogy a 4 fal között nem lehetett minden rendben (méretbeli problémák?..khm) és nagyon kevés nő van, aki a sok pénzért cserébe képes beáldozni a frenetikus szexuális életet. Ha nektek rengeteg pénzetek lenne (BMW, luxus kecó), ahogy itt írjátok sokan, akkor miért lennétek benne annyira biztosak, hogy ennek ellenére nem hagyna el a csajotok? Vagy ti amúgy is baromi jól néztek ki és csupán a pénz hiányzik a totális sikerhez?



2019. okt. 14. 12:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
Johet a kovetkezo... Ha penzed van es hires vagy, ez a motto.
2019. okt. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%
El fog hagyni, mert globalizálódik az egész. Lásd tinder, ott mindenki kergeti az illúziókat és 1 kalap van. Szal mindig csak akkor hagy el a "nő", ha van SZÁMÁRA ELÉRHETŐ gazdagabb, jobb, szebb, változatosabb, blablabla fickó.
2019. okt. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Elég rövid kapcsolatról van szó. Úgy mentek bele a házasságba hogy nem is ismerték egymást igazán és beigazolódott, hogy az élet nagy tanítómester.

Lehet hogy le fogtok pontozni, de akkor szokott egy házasság ennyi idő után szétmenni, ha az egyik fél nagyon akar babát és nem jön össze, vagy hűtlenség történt.

A Nacsa Olivér egy híres, jól fizetett előadó művész, nem kell félteni, találni fog másik partnert maga mellé. A nő viszont a fiatalságából és szépségéből él, neki nem mindegy mit kezd a kínálkozó lehetőségekkel.

Azt viszont értékelem, hogy nem fröcsögnek egymásról semmit a bulvárnak, próbálnak gálánsan viselkedni egymással szemben.

2019. okt. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Aki azt mondja, hogy csak pénz kell, az nem százas. Viszont az sem, aki szerint egy fillér sem kell.

Igen is fontos, hogy egy férfinak meglegyen az egzisztenciája. Ez nem feltétlenül milliókat jelent.

Vannak nők, akik biztonságban érzik magukat, ha tudják, hogy a párjuk szaktudása olyan, hogy bármikor találhat munkát (nem feltétlen náza tudós, hanem pl profi hegesztő).

Persze minden nőnek mást jelent ez az egész. Nem is feltétlen a pénzről szól, hanem hogy az ember megállja-e a helyét a világban, vagy sem. És persze ha megállja a helyét, akkor nyílván nem hajléktalan munkanélküli.

Sokan teljesen félreértelmezik. Az anyagi biztonság nem egyenlő a sok pénzzel és magas anyagi igényekkel.

F31

2019. okt. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

#4


De nem neki is saját magának kellene ezt megteremtenie? Mármint érted, ez így egyoldalú elvárás. Ez akkor fair, ha visszafelé is van minimum 1 egyoldalú elvárás. Persze ilyenekből sok is lehet, de a lényeg, hogy egyforma számú egyoldalú elvárásuk legyen.

2019. okt. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

#5 nem mondtam, hogy egy nő ne legyen anyagilag stabil. Csak egy nőnél ez mást jelent, főleg ha családban gondolkozik az ember. Ugyebár egyértelmü, hogy kizárólag a nő tud szülni. Hogy utána ki marad otthon az mindegy, de szülni csak a nő tud. És ebből a szempontból nehezebb helyzetben vannak, mint a férfiak. Mert valamivel úgy kell vonzóbbá tennie magát a munkaerő piacon, hogy amikor azt mondja, hogy ő anya, vagy gyereket szeretne még (vagy csak a kora árulkodik erről), akkor ugyan úgy felvegyék. Hidd el ez nem könnyű.

Rengeteget kell egy nőnek harcolnia a szakmai elismerésért is. Legtöbb férfi sem anyagilag, sem személyiségben nem arra van berendezkedve, hogy kitartson egy nőt sokáig. Így alapvető, hogy a nők felé is elvárások vannak. Lehet ebbe férfiként bele sem gondolsz mi mindent várunk el egy nőtől.

Én sok nőt nagyon becsülök. Lehet álomvilágban élni, de igen is lejt a pálya a férfiaknak kedvezően és ezt férfiként mondom!

2019. okt. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
26%
Ha sok pénzem volna rohadtul nem érdekelne hogy mikor hagy el az aktuális nőm. Tudom, hogy jön majd a következő a pénzre. Mint legyek a szarra...
2019. okt. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%

Olivér szerintem jó pasik közé tartozik, és van beszélőkéje is. Átlagos fizetéssel is jó nőkkel tudna együtt lenni, nem kell ahhoz adonisznak lenni.

De te már rögtön méretbeli problémákon agyalsz... lehet, hogy csak elunták egymást, tudod a jó nőket is meg lehet unni...

Ilyen értékrenddel aztán nem csodálom, hogy csak a nyáladat csorgatod a csajok után.

2019. okt. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért hiszed azt, hogy csak mert szép, jó az ágyban? Engem pont az inspirál(t) az átváltozásomban, hogy a csúnya testem miatt ne kelljen plusz dolgokat megcsinálnom.
2019. okt. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%
Talált a csaj egy gazdagabbat, ennyi a sztori...
2019. okt. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!