Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyit segít átlag 30-as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit segít átlag 30-as diplomás, mikiegeresen ritkuló hajú férfin a gyúrás? Mert szerintem mint halottnak a csók, max 5-10% javulást figyelhető meg, nem lesz az ember sokkal sikeresebb a nőknél. Ellenben egy helyes srácon nagyon sokat dob.

Figyelt kérdés

Vegyünk pl egy átlag férfit (pl Tibit, nem így nézek ki abszolút, ez csak példa, mert ő most sokat sportol), most tekintsünk el attól, hogy híres énekes. Ha csak mezei pl biológus lenne, mint én, akkor hiába lenne sportos, nagydarab, de attól még egy sima átlag szürke egér lenne, ha azt vesszük, hogy pl Momoa egy jó pasi, Woody Allen meg egy ronda férfi. Szóval szerintem sokat nem dob a másik nem szemében, ha egy pasi sportos, ha amúgy random arcú tucat férfi. Igaz? Nektek mi a tapasztalatotok, véleményetek?


[link]


2020. jún. 9. 21:55
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Paróka is létezik.
2020. jún. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
ja, hülyét csinálni magamból 30 as éveimben
2020. jún. 13. 11:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!