Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akar a legtöbb pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar a legtöbb pasi diplomás nőt, mikor nem bírják elviselni a vele járó dolgokat?

Figyelt kérdés

Annyira bírom amikor a pasik leírják, hogy nekik diplomás nő kell, de amikor megkapják, akkor meg megy a sipítozás.


Hogy miért túlórázik?

Minek hívogatják idehaza?

Miért nem megy lefeküdni a "laptopozás" helyett, éjjel 1-kor?

Mi az, hogy a Józsival utaznak 3 napos konferenciára?

Miért nem ő hozza el a gyereket?

Most miért nem jó a nyaralás, mi az, hogy projektben vagy?

Most miért késel, mikor ma jönnek fel anyámék?

Mi az, hogy a cég nem ad gépet, mi vegyünk...mit...Almásat, 800-ért???

300-ért óra, mert mit szólnak az ügyfelek?

Na most miért nem jó idén a "babaprojekt", mikor anyámék is már folyton rágják a fülemet miatta?

Miért ne menjek a karácsonyi bulira, mert ott lesz a szeretőd?

Ki volt az az étteremben, és ne hazudj, hogy nem voltál ott, a Géza látott?!

Miért a főnököd hozott haza, ráadásul a munkaidő után 3 órával, szakadt harisnyában?

...



2020. jún. 8. 13:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
Itt nem is a diploma a baj, hanem hogy sikeresebb vagy náluk. A férfiak nagy része nem tudott még asszimilálódni az új rendhez. Hogy már nem elég, hogy ő keres némi pénzt, hogy már nem lesz férfi csak mert van munkája vagy valami minimális karrierje. Hogy már senki nem fog rá csak ezek miatt felnézni. Azok a férfiak akiknek nincs megfelelő önbecsülése, akik nem tudnak a munkán kívül más értéket felmutatni nagyon nehezen fognak elfogadni egy olyan nőt aki sok dologban sikeresebb, elismertebb náluk. De persze amíg bele nem csöppennek ebbe a helyzetbe addig úgy vannak vele, hogy jajj ez milyen jó. Aztán meg jön a frusztráció, hogy nem ők a nagybetűs férfiak csak mert van munkájuk...
2020. jún. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
36%

Már megbocsájts, de "diplomás" nem egyenlő "karrierista" nővel.

Nekem sem kéne olyan, aki a munkáját minden elé helyezi és mindig ahhoz kell alkalmazkodni.

Nekem is van diplomám, mégis helyén tudom kezelni a dolgokat.


F

2020. jún. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
A kérdésed kifejtése teljesen komolyan vehetetlenné tette az egész kiírást.
2020. jún. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Sunshinedoll ***** válasza:
87%

Mert nem gondolkodnak. A pasiknak csinos fullos nő is kell, de ha az a fullos nő sok pénzt vagy időt költ az edzőterembe, a fodrászra, ruhákra, körmösre, akkor az már nem tetszik nekik.

Amúgy meg nyilván komplexusos férfiakat zavar az ilyesmi, az én páromat pl nem zavarja, ha munkaügyben el kell utaznom vagy munka után hazadob a főnök, aki itt lakik 5 percre. Bár nekem szeretőm nincs és éjjel 1-kor se szoktam dolgozni :D

2020. jún. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
19%
Nem akarok diplomás nőt, most is egy menő és gyönyörű szakmunkás csajjal ismerkedem.😉
2020. jún. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%

Egyébként ez is akkora hülyeség, hogy egyes emberek végzettség alapján ismerkednek...Miért jó az?

Oké, pénz...Lassan már egy rakás szakmát tanult ember jobban keres, mint némelyik diplomás semmirekellő :D (Van persze olyan diplomás is, aki nem semmirekellő mégis szar a fizetése)

Műveltség? Lehessen vele beszélgetni? Hát...Ez sem igazán diplomától függ, főleg, ha valaki abszolút a saját szakjára koncentrál és a világ összes többi dolga számára nem számít.

Persze, azért nem hazudom azt, hogy a jó fizu/műveltség teljesen független lenne attól, hogy mégis mi az ember végzettsége, de ez a diplomás = jó lesz nekem/ nem diplomás = nem jó nekem a dolgok nagyon bugyuta leegyszerűsítése.

2020. jún. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
49%
Hát nem tudom de a kiírt kérdés alapján a nő egy beképzelt , magát felsőbbrendűnek érző karrierista személy. Kéne a francnak.
2020. jún. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
57%
Soha nem akartam diplomás nővel összejönni. Soha nem érdekelt hogy milyen végzettsége van. Nem attól lesz valaki ember. Az csak egy papír.
2020. jún. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
83%
A kérdező biztosan nem nő, az utolsó 3 "kérdés" miatt ez 100%.
2020. jún. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
17%

"Miért akar a legtöbb pasi diplomás nőt, mikor nem bírják elviselni a vele járó dolgokat?"

A legtöbb pasi nem kizárólag diplomás nővel tudna elképzelni bármi komolyabbat, pont inkább a nőkre, s leginkább itt, az oldalon jellemző, hogy ha egy férfinak nincs diplomája, az náluk alapból kizáró ok. Mintha egy diploma vízválasztó lenne:

- egy művelt és egy buta férfi között,

- egy érzelmi intelligenciában nulla és egy abban fejlett férfi között,

- egy szakmailag alárendelt és felsőbbrendű férfi között.

Gondolom az itteni nők szerint egy pénzügyi végzettségű diplomás cápa, aki különböző pénzügyi manőverekbe gátlástalanul képes beleállni lehúzva, átverve, megvezetve embereket, az nagyon fejlett érzelmi intelligenciával rendelkezhet, fejlettebbel, mint egy tök egyszerű csőszerelő/szobafestő/ács/lakatos/stb. végzettségű férfi, aki ellenszolgáltatás nélkül, önzetlenül segít a havernak, vagy éppen Mari néninek megszerelni, összerakni valamit.

2020. jún. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!