Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyit segít átlag 30-as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit segít átlag 30-as diplomás, mikiegeresen ritkuló hajú férfin a gyúrás? Mert szerintem mint halottnak a csók, max 5-10% javulást figyelhető meg, nem lesz az ember sokkal sikeresebb a nőknél. Ellenben egy helyes srácon nagyon sokat dob.

Figyelt kérdés

Vegyünk pl egy átlag férfit (pl Tibit, nem így nézek ki abszolút, ez csak példa, mert ő most sokat sportol), most tekintsünk el attól, hogy híres énekes. Ha csak mezei pl biológus lenne, mint én, akkor hiába lenne sportos, nagydarab, de attól még egy sima átlag szürke egér lenne, ha azt vesszük, hogy pl Momoa egy jó pasi, Woody Allen meg egy ronda férfi. Szóval szerintem sokat nem dob a másik nem szemében, ha egy pasi sportos, ha amúgy random arcú tucat férfi. Igaz? Nektek mi a tapasztalatotok, véleményetek?


[link]


2020. jún. 9. 21:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
79%

1, A kopaszodás közel sem annyira gáz, mint ahányan azt gondolják. Ha valakit zavar, akkor tolja le nullással és kész. Mindjárt nem lesz gondja a mikiegér dologgal.

2, A gyúrás minden férfin dob. Értelemszerűen egy eleve jól kinézőn még jobban fog kinézni, de egy nem jól kinézőn is javít. Kocsis Tibor tök jó példa. Nagyjából minden teremben van egy hasonló arc és egyikük sem panaszkodik a csajozással kapcsolatban.

3, Ha egy láthatóan frusztrált, önbizalomhiányos srác gyúr egy kicsit, attól még nem fog javulni. Ami a videóban látható Kocsison, az elég kemény meló és nem egy pár hónapos edzés.

2020. jún. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
79%

Mar a kerdesrol Kocsis Tibo jutott eszembe:)

Ha gyursz rendszeresen, de legyen az bmilyen sport javul az enkeped, no az onbizalmad, elkezded szeretni magad (de legalabb megszokni h igen ez vagyok en, ez a testem), boldogsaghormon termelodik, ettol jobb a hangulatod, ez kihat a megjelenesedre.

A kopaszodas a legtobb ffinel az elet velejaroja, ezt lehet egyes nok nem fogadjak el, a te korosztalyodban a nok viszont mar pontosan tudjak.

Egyebkent a kisugarzas, fellepes es humorerzek ezerszer szerethetobbe teszi ugyanazt a korabban esetleg felenk/gatlasos ferfit mint 10kg izom, mar csak azert is mert jobban latszik. Ettol fuggetlenul ha nem lenne csajom es 5-10%al tobb eselyem lenne ra h jobb kondival lesz, en bizony lemennek.

2020. jún. 10. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Vagy elfogadod magad kopaszon vagy megcsináltatod. Az a lényeg,hogy jól érezd magad a bőrödben.

[link]

2020. jún. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Nyírd le 0-ással. Gondolom te is erőlteted a hosszú hajat, ezért feltűnő, hogy kopaszodsz. De ha 0-ással van lenyírva, akkor senki észre sem veszi.

Nézz meg egy Jason Stathamet,viszonylag alacsony, kopaszodik és mégis nők milliói vannak oda érte. Szerintem a gyúrás is sokat segítene meghát a kisugárzásodon való javítás.


[link]


Üdv.: egy erősen kopaszodó pasi barátnője (már akkoris az volt, amikor összejöttünk)

2020. jún. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. 13-as, ez érdekes ez az új hajragasztás
2020. jún. 10. 16:20
 16/22 anonim válasza:
Egy kopasz ember ne gyúrjon inkább menjen el haj beültetésre.
2020. jún. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Adsz rá 2 milliót?
2020. jún. 11. 11:43
 18/22 anonim ***** válasza:
Szerintem a legnagyobb hatást azzal éred el,ha elfogadod önmagad olyannak amilyen vagy.Aki önmagával kibékül sokkal jobb a kisugárzása.Most ezzel nem azt írtam, hogy ne sportolj ha akarsz.
2020. jún. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

De ha vki elfogadja magát, de a nők nem fogadják el őt úgy, akkor az illető kitörölheti a hátsóját az önelfogadással.....


sose értettem ezt a fogadd el önmagad dumát


szerintem nem lehetséges elfogadni magadat, ha amúgy nem kellesz a nőknek

2020. jún. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Utolsü, ezt én sem értettem soha. Ezt arra mondják, hogy nem nagyon tehetsz mást. Illetve arra, hogy légy akkor is magabiztos, ha körülötted minden összeomlik, mert a magabiztosság erőt ad és vonzó a nők számára. Nagyon sok olyan tanult, többdiplomás ismerősöm van, akik magabiztosak, jó dumások, de hiába róbálkoznak bármelyik nőnél, külsőre megkapják, hogy nem vagy az esetem. ÉS akkor fejre is állhatsz, akkor sem akar a nő téged.
2020. jún. 12. 20:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!