Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hazudnak a nők, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudnak a nők, amikor azt mondják, hogy nem nagy az elvárásuk társkeresés terén, holott 100 Tinder profilból csak kb. 5-öt húznak jobbra?

Figyelt kérdés
2020. jún. 6. 22:24
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
43%

#14

Átlagos pasinak tartom magamat, a leírt összes "feltételnek" megfelelt a profilom, mégis 1 nő sem méltóztatott válaszolni az amúgy is kevés (~15) matchből egy hónap alatt, úgy hogy a lányok ténylegesen 2/3-át jobbra húztam.


Az összes ilyen leírásból az az egy hibádzik, hogy az alapvetően jóképű srácokat szelektáljátok ezen szempontok alapján a többiek levegőnek vannak nézve. Viszont ezek a srácok másnak is bejönnek, náluk ugyan olyan tömött sor van, mint a csajok felső 30-40%-nál.

2020. jún. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
0%
A gyk-s, Tinder témájú női kommentek alapján nekem “már rá kellett volna unnom” a nőkre, csak az a fránya valóság...
2020. jún. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
68%

21

Az a bajotok nektek hogy állandóan felső x százalékokról beszéltek. Az emberek különböző személyiségek, általában a hozzájuk illőt keresik, akivel jól érzik magukat, felső százalékot csak az üzleti alapon társkeresők keresnek, ami az emberek max 50 %-a. A többiek olyat keresnek akihez passzol a személyiségük, a testük, a méreteik, a lakhelyük, az életstílusuk, a céljaik.... Ok én értem hogy aki nem érti mert üzltialapon keresi, annak ezt hiába magyarázzák, de legalább nyissátok ki a szemeteket néha. Hiába turbózod fel magad te valami szerinted felső %-ba, akkor is szerencse kell hogy a te személyiségedhez illőekkel fuss össze/vagy veszel egyet a piacon. Ezért kellene pl barátkozni, és nem ész nélkül mindenkiben társat keresni és mindenkire besértődni akit utadba sodort a társkereső szándékod, de nyilván csak kis százaléka illik hozzád, esetleg a többiekkel lehetne emberségesen kommunikálni...Barátilag...

2020. jún. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
44%

#23

Hogy kommunikáljon az ember, mikor vissza se ír? Pláne nem is matchel velük az ember. Nem is lehet egy emberre megsértődni, maximum egy kollektívára.

Egy Tinder profil alapján hogy derülnek ki ezek?

személyiségük: valamit leszűrsz a képekből, de többé kevésbé az egy álarc, vagy max részleges kép

testük: na azt jó esetben látod, leginkább ez alapján tudsz válogatni

méreteik: namost itt el nem tudom képzelni milyen méretre gondoltál, de sztem szorosan kapcsolódik az előző témához

lakhelyük: erre való a csodás Tinder, ezt maximálisan kielégíti

életstílusuk: szerintem ez nem derül ki egy profil alapján

céljaik: na ez meg pár randi alatt se feltétlen


Szerintem sokat kell kommunikálni, randizni, alkalmazkodni hogy az ember megtalálja az igazit. DE ehhez túl kell jutni az első körön, ami a férfiak nagy részének a társkeresőn nem sikerül. Enélkül kár beszélni személyiségről, célokról,meg egyéb szociális készségekről. A nők ledarálják a társkeresőn a férfiak 90-át kinézet alapján, mivel ők is tudják, minden 70-100-ik húzásra jön ezért egy elég jó pasi. Csak abba nem gondolnak bele, hogy oda kígyózó sor áll és persze elbukhat a dolog az előbb emlegetett szeméyiségbeli kérdéseken mindezen felül.


Oké, akkor nem alsó meg felső x %, csak szimplán %. A statisztika azért jó, mert meghazudtolhatatlan, tényszerű, mérhető, rekonstruálható, nagy tömeget ezzel tudsz csak és kizárólag jól mérni, reprezentálni. Érzelmi döntéseket is vissza lehet rá vezetni, csak legyen elég minta.

Egyébként egy jóképű, de már direkt bunkó módon kommunikáló ismerősömnek érdekes módon pont visszaírnak, és igen, meglepő módon tanultnak tűnő, rendes lányok is...

Egyébként hiányolom a tényeket a válaszodból, ez egy kizárólagos terelő, érzelmi vagdalkozás.

2020. jún. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez a netes verzió már kissé elcsesződött az utóbbi években, rengeteg a kamu profil és kísérleti profil, erről nem az egyik nem tehet, de azon nem kell csodálkozni hogy a nő csak néhánnyal fog beszélni, végülis 1 társat keres nem 100-at...
2020. jún. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Aki provokál annak sokszor visszaírnak, ez nemcsak társkeresőn van így, aki beszól neked arra felfigyelsz az életben is, mert zavart okoz, azonnalit. De a normálisakat viszont elijesztheted vele.
2020. jún. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 VincentLaw ***** válasza:
95%

#16

Én pl meg szoktam kérdezni, hogy mégis milyen szándékkal van fent az illető. Mert elég széles palettán mozog, akikkel én már összefutottam. Én találkoztam már olyan lánnyal, aki párkapcsolatban volt, és igazából a pasija beleegyezésével mentem én is jobbra, és hogy 3 ast keresnek. Na az adatlapján nem volt kint semmi. Meg ami a legmeredekebb volt, amikor egy másik lány a pasijának keresett pasit, mert az meg biszex volt, és szeretett 'fuvolázni'. Na most amikor ilyenekbe fut bele az ember, azért jobb letisztázni már az elején, hogy mégis mi a cél, és ne csesszek el feleslegesn napokat a chatelésre.

2020. jún. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

"Nőként ez nekem is tetszik, beszéld meg a legközelebbi nagy férfikupaktanácson."


Akkor fogod ezt átérezni, ha eljön az időapu....

2020. jún. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Én semmivel se vártam el többet pasitól, mint amit saját magamtól.

De pár évig úgy éreztem, hogy megugorhatatlan a léc, amit felállítok.

Tinderre meg inkább rövidtávú kapcsolatokért mentem, ha már untam a kezem meg a vibit :D

De valami borzasztó húspiac.

Életem párját végül egy vasúti restiben ismertem meg :D

2020. jún. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!