Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiként ez nagy elvárásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként ez nagy elvárásnak számítana? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

20-as éveim végén járok, és olyan nőt szeretnék páromnak akivel elfogadjuk egymást olyannak amilyen. Akik nem akarják egymást megvaltoztatni, inkább megismerni. Mindenkinek vannak a másik számára irritáló tulajdonságai de szerintem ezt is meg lehet beszélni.


Átlagos pasi vagyok ennyi elvárással még sem találom meg a párom.

Szerintetek mi lehet a baj velem?



2020. jún. 6. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Az a baj veled, hogy ahelyett, hogy ezt a nőt keresnéd, itt írogatsz feleslegesen. Na hát ennyire gondolod te komolyan.
2020. jún. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

A lényeg az, hogy ne keresd! Minél jobban keresed, annál jobban nem fogod megtalálni..

Egyszer el jön a te idős is, ne aggódj. :)

2020. jún. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy milyen az az amilyen...


Másrészt én nem jönnék össze olyannal ugyan, akit nem tudok elfogadni, de a kapcsolat velejárója az összecsiszolódás és a formálódás, ami általában nem is szándékosan vagy a nem elfogadás miatt megy végbe, hanem mert az élethelyzetek és a csapatmunka megköveteli. Én meg tudtam magam őrizni a kapcsolatban, a párom elfogadott olyannak, amilyen vagyok, mégis változtam néhány dologban és ez így van jól. Ő is.


Az anyag, ha nem rugalmas, törik. Az ember is kicsit ilyen. Az elfogadás egy dolog, de ha minden apró változás ellen dacolsz, akkor hamar vége lesz annak a kapcsolatnak. Ha nem vagy szingli, nem viselkedhetsz úgy, mintha nem lenne senkid.

2020. jún. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez egyáltalán nem nagy elvárás. Más kérdés, hogy nem tudunk rólad semmit, így nem tudjuk megmondani, miért nem találod a másik feled...
2020. jún. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11%

Ez nagyon kevés elvárás. Ennyivel nem lehet majd fenntartani egy kapcsolatot.


Akkor nyugodtan lehet hűtlen, tiszteletlen, anyagias, mindenre elszórhatja a pénzt...stb.?

2020. jún. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

3-as én is így gondoltam.

Nyilván összecsiszolódik az ember, de sajnos sok ismerősnél látom, a "na majd én raveszem, hogy ilyen színűre fesse a lány a haját, így és így sminkelje magát" , nő ismerosnél szintén a "majd értem kigyurja magát, meghizik/lefogy stb.."

Szerintem ilyen nincs, hogy NA MAJD ÉN MEGVALTOZTATOM kívül-belül..

Valahogy hiába az elfogadás részemről meg sem vagyok szerencsés a szerelemben.

Egyszerű átlagos ember vagyok, nyilván van munkám, hobbim, barátaim, és dolgok amiket még el szeretnék érni az életben.

Nem vagyok sem egy modell pasi de nem is az anyja pincéjében elő igénytelen antiszoc ember.

2020. jún. 6. 18:23
 7/8 anonim ***** válasza:
5%

Ez úgy hangzik :


- Dagadt vagyok fogadjuk el egymást így

- 200 ezer minimálbért keresek ...

- kicsi a farkam ...


Senki nem fog az alapokból lejjebb adni csupán azért mert mondjuk elnéznéd neki hogy nem tud nokedlit szaggatni! 😀 És akkor ő is fogadjon el pl testi defektekkel.

2020. jún. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen rugalmasnak kell lenned.

Miben akarnak téged a nők megvaltoztatni?

2020. aug. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!