Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen elvárásnak kell megfele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen elvárásnak kell megfelelnie egy férfinak átlagban, ha olyan barátnőt szeretne, akik Budapest utcáin járkálnak és olyan feltűnően csinosak szépek, hogy a legtöbb férfi megnézi, utána fordul?

Figyelt kérdés
Elég csak kedvesnek és aranyosnak lenni, valamint humorosnak vagy más külső belső tulajdonságnak is meg kell felelnie egy ilyen férfinak?
2018. júl. 19. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Dehogy elég. Sokkal több kell, ezt tanúsíthatom... sajnos főleg pénz, menő autó, és ruhák, és pumpált izmok formájában.
2018. júl. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Istenem!
2018. júl. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

pont a hétvégén dumálgattam hasonlóról egy haverommal.

a haverom magas,jár kondizni,van egy kabriója is,kertes háza.

szóval össze is jön a randi,a dugás is elég gyakran az ilyen lányokkal,aztán amikor a csajok megtudják,hogy ő egy klímaszerelő,vagyis szakmunkát végez,ott vége is a sztorinak.

hiába keres vele 7-8 kilót havonta,a szemükben egy melós.

ezek a cicababák meg irodában tesznek vesznek és hasonlót keresnek kapcsolatra is.

akkor is ha az öltönyös fószer albérletben lakik,az autója hiteles,fele annyit se keres mint egy szakmunkás vállalkozó,szóval egy full kamu egzisztencia amit mutat,de akkor is az ilyen magasan kalibrált cicababák szemében ő lesz a menő.

2018. júl. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

Engem kb heti szinten szólítanak meg, pedig normálisan szoktam öltözködni, szóval gondolom, szép vagyok.


Nem igazán fontos még a pénz, mivel én is tanulok és otthon lakom. Az viszont annál inkább, hogy a fiúval jól érezzem magam és tudjon olyat nyújtani, amit akárki nem tud. Szeretek sokat beszélgetni, szeretem, ha valaki különleges dolgokat csinál velem, amit korábban mások nem szoktak, szóval van egy saját atmoszférája és egy saját élete, ami hasonló, de mégis más, mint az enyém. Szeretem, ha nem akarnak nekem megfelelni és tetszeni, csak velem akarnak lenni a saját stílusukban.

Illetve, ha már én is adok magamra és teperek az életemben, elvárok egy szintet agyra és külsőre is. Nem vagyok felszínes, de számít ha külső, ha már az én külsőm is számít...


Privit nem kérek, most vagyok túl egy hosszabb kapcsolaton, nincs kedvem ismerkedni.

22n

2018. júl. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Legyen pénzes, de nagyon, és ne zavarja, hogy a barátnőjén már átment a fél város.
2018. júl. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Fux, kocsikulcs pörgetés.
2018. júl. 20. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%

- férfias arc

- minimum 185-190 cm magasság

- szakáll vagy borosta

- sötétbarna vagy fekete haj

- kigyúrt és szőrtelen test

- minimum 10 milliós autó

- márkás, drága ruhák

- minimum 4 szobás lakás

- évente legalább 2 tengerentúli nyaralás

2018. júl. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!