Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért az ilyen pasik találnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az ilyen pasik találnak meg ?

Figyelt kérdés
Nem értem egyszerűen mindig az egoista pasik találnak meg vagy az érzelmi nyomorékok akik legtöbbször nárcisztikusak és beképzeltek. Pedig én igyekszem nem ilyen lenni sőt nem is igazán kedvelem az ilyen embereket.

2020. jún. 6. 15:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%
"érzelmi nyomorékok" ?
2020. jún. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Ezek mindenkit betalálnak, majd jön neked is egy normális
2020. jún. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
17%
Hü! De felkaptad valamiért a vizet! (Vagy ha nem akkor nagy baj van nálad!)
2020. jún. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%
Ha betudnak fűzni, az már a te hibád is. És akkor utána ne azt mond, hogy .... Szerintem érted mit akarok mondani.
2020. jún. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Kérdés inkább az, hogy miért ezeknek adsz esélyt? miért ezekkel állsz le? miért ezeket veszed észre?
2020. jún. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hmm az utolsónak ezek jó kérdések :D
2020. jún. 6. 16:04
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Igen, azon kéne elgondolkodnod, hogy TE miért ezeket találod meg.
2020. jún. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
Egyértelmű, hogy miért egyébként. Amit az #5-ös emberke felvetett kérdéseket én amúgy azokra tudom a választ, hát nyilván azért, mert teljesen mindegy, hogy milyen személyisége van valakinek (legalábbis amíg meg nem ismered) mert a külső ami először beindítja az agyad, amire felkapod a fejed, ezért van az, hogy a jobban kinéző emberek extrovertáltabbak, általában, persze van kivétel, és ezért van az, hogy nagyképűbbek (amúgy a semmire), hangosabbak, nagy dumások mert őket nem érte olyan negatív töltetű érzelem, vagy atrocitás ami miatt ők visszahúzódónak kellene hogy legyenek, mert nem azt szokták meg, az ellenkezőjét szokták meg, ez pedig vonz téged a tudatalattidban. Nem tudsz vele mit csinálni. Részben NEM A TE DÖNTÉSED.
2020. jún. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
17%
Mert csak ilyeneket érdemelsz egész életedben.
2020. jún. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Légy egy cseppet határozottabb, az tuti hiányzik így elsőre belőled.
2020. jún. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!