Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hazudnak a nők, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudnak a nők, amikor azt mondják, hogy nem nagy az elvárásuk társkeresés terén, holott 100 Tinder profilból csak kb. 5-öt húznak jobbra?

Figyelt kérdés
2020. jún. 6. 22:24
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Vagy még annyit sem.
2020. jún. 6. 22:24
 2/29 anonim ***** válasza:
88%

Megszámoltam neked, 100 profilból 60-65-öt húztam jobbra.


(Abból 30 írt kb és 25-öt kapásból unmatcheltem is, mert nem tudott emberien kommunikálni.)


Azért azt eldönthetem, hogy akarokge unatkozni vagy egybites trógerségeket hallgatni a hosszútávúnak tervezett kapcsolatomban vagy sem, ugye?


Azért válogatok ennyit, mert qrvára nem mindegy, milyen ember társaságában élem idővel az életem. Ha már szingliként elértem, hogy jól éljek és jól érezzem magam, maradjon ez így párban is.

2020. jún. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
58%
Mert a férfiak átlagban csúnyábbak. Nem ők a szebbik nem, nem az ő dolguk a szépítkezés. Így megmaradtak egy alacsonyabb ápoltsági szinten. Tessék emelni a feneket meg a színvonalat.
2020. jún. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

"Abból 30 írt kb és 25-öt kapásból unmatcheltem is, mert nem tudott emberien kommunikálni."


Fogadok, hogy azokat is unmatcheled, akik véletlenül pont azt merészelték megkérdezni, amit az előző mondjuk 15 férfiból valaki épp már megkérdezett.

2020. jún. 6. 22:31
 5/29 anonim ***** válasza:
94%
Előítélet, lenézés, folytasd csak.
2020. jún. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
59%

Teljesen természetes hogyha lehetőséged van pörköltet enni, akkor nem száraz kenyeret fogsz. Mindkét nemnél szétcs*szte a netes ismerkedés az elvárásokat, de nyilván a nőknél, ahol napi akár 100 figura is liheg a nyakukba, sokkal jobban fognak válogatni.


Az lenne a megoldás, hogy a férfiak nem ugrálgatják körbe őket mint a palotapincsik és nem adnak végtelen figyelmet csak azért, mert nő. Ez nem fog megtörténni, csak akkor a következményeken sem kell meglepődni.

2020. jún. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
96%

100-ból kb 30-40-et húzok jobbra: azok esnek ki akik kocsival pózolnak, felső nélkül pózolnak vagy gyerekük van vagy akinek a leírás alapján úgysem felelnék meg vagy valami nőgyűlölő szart tesznek ki. Aki szimpatikus, egyáltalán van kint képe és nem csak valami naplementés szar, meg van normális leírása azt jobbra húzom.

Amúgy úgy válogatok, ahogy akarok, őszintén senkinek semmi köze nincs hozzá , csomó embernek meg én nem tetszem mégsem állok le hisztizni miatta.

2020. jún. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
91%
4: Pontosan. Az nem normális beszélgetés, ahol csak kérdezgetni tudnak. Amihez nincs kedvem, azt nem fogom csinálni szabadidőmben. Ha nincs kedvem valakivel folytatnia beszélgetést, nem fogom folytatni. Nem kötelező szerencsére kapcsolatban lenni.
2020. jún. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
80%

"Az lenne a megoldás, hogy a férfiak nem ugrálgatják körbe őket mint a palotapincsik és nem adnak végtelen figyelmet csak azért, mert nő. Ez nem fog megtörténni, csak akkor a következményeken sem kell meglepődni."


Nőként ez nekem is tetszik, beszéld meg a legközelebbi nagy férfikupaktanácson.

2020. jún. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Szóval ha match után a nyitóüzenetben azt merészelem írni, hogy: "Szia Judit! (például) Nagyon szimpatikus vagy a profilod alapján. Neked mi a kedvenc időtöltésed? :)" akkor csuklóból törölsz is ki, mert egy olyan kérdést tettem fel, amit mondjuk 7 férfival előttem már valaki megkérdezett? Magyarul: nem nyűgöztelek le eléggé a nyitóüzenetemmel, ezért törlés jár?
2020. jún. 6. 22:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!