Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hazudnak a nők, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudnak a nők, amikor azt mondják, hogy nem nagy az elvárásuk társkeresés terén, holott 100 Tinder profilból csak kb. 5-öt húznak jobbra?

Figyelt kérdés
2020. jún. 6. 22:24
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
90%
Huhh, én is nagyon örülnék, ha a férfiak kicsit visszavennének. Nőnek lenni, főleg szép nőnek olyan, mintha akaratod ellenére lennél híres. Úton-útfélen belemásznak az arcodba, zargatnak, irogatnak, bunkó vagy, ha neked ebből eleged van, nem mehetsz akárhogy az utcára, sok helyen kell rád vigyázni, mert ki tudja... Örülnék, ha vége lenne ennek és csak az érdeklődne irántam, akinek szabad jelzést adok.
2020. jún. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
90%
10: Igen, mivel a profil leírásomban ott a válasz erre a kérdésre és azt tartanám egy intelligens férfihez illőnek, hogy először elolvassa azt, hogy egyáltalán kapjon rólam egy képet és ha utána úgy ítéli, hogy van közös pont, akkor kezd el velem beszélgetni, nem pedig agyatlanul rám irkál, mert jól nézek ki.
2020. jún. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Ez így oké. Nyilván nem kérdeznék meg olyat a nyitóüzenetemben, amire ott a válasz a lány profiljában.
2020. jún. 6. 22:51
 14/29 anonim ***** válasza:
77%

Én is kb 100-ból 5-10-t húzok jobbra.


Ahogy fent is írták alapvetően balra kerül mindenki:

•akinek nincs leírása vagy számomea kifogasálható (pl. nőgyülölő szöveg, olyan kikötések, amiknek nem felelek meg, olyan gondolatok, amikkel nem tudok azonsulni, nálam rosszabb helyesírás, barátnője van)

•autóval vagy motorral pózol

•valami nőt karol át (de nincs a leírásban, hogy a húga)

•gyereke van, félmeztelen

•csak gyúrós-tükrös szelfik vannak kint

•csak egy kép van fent vagy van kint 5 kép, de mindegyik pontosan ugyanabból a szögből, csak már ruhában

•ha csak csoportkép van kint

•ha nem tudom eldönteni, hogy most hogy néz ki, mert van izmos, sovány, hosszúhajú, szakállas stb képe is, de kettő sem ugyanolyan, mintha az utolsó 5 évét látnám egyben


Szerintem ezek nem elvárások, én is igényesen készítettem el a profilom, hogy a lehető legtöbb infót le lehessen szűrni a képek és a biom által.


Amúgy pedig, aki rámír, arra visszaírok, legyen az "csak egy szia" vagy egy "szeretnél ismerkedni?" Ha pedig nem szimpatikus a beszélgetés alapján (ez sem elvárás, egyszerűen chaten nem találjuk a közös hangot), akkor szépen elköszönök, és pár óra múlva bontom a kapcsolatot, ha ő nem teszi meg.


23N

2020. jún. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
93%

"Szia Judit! (például) Nagyon szimpatikus vagy a profilod alapján. Neked mi a kedvenc időtöltésed? :)"


Mondjuk válaszolok, hogy "szia Péter, szeretek kirándulni meg olvasni.". Itt vagy megkérdezem, hogy "És neked?", és akkor jön a válasz, vagy nem kérdezem, és akkor jön a következő kérdésed.


De őszintén, téged érdekel, hogy a másiknak "mi a kedvenc időtöltése?" Mert engem nem. Legalábbis az elején biztos nem. Ezekből nem derül ki számomra semmi. Engem az érdekel, mit gondol az amerikai zavargásokról. Mit gondol a koronavírusról, a vallásokról, hegyek vagy vízpart, gyűjtött-e kiskorában valami érdekes dolgot, Lugosi Bélától napjainkig a vámpírok megjelenítése a filmekben, szerinte ki ölte meg JonBenet Ramsey-t.


Szerintem ezek nem lenyűgöző kérdések, de ha valaki feltesz egy ilyen kérdést, akkor nem tudok nem válaszolni rá. (Aki privit írna, hogy kimanipuláljon egy választ: nem ismerkedem itt.) Mi a kedvenc időtöltésem? Kit érdekel? Pepsi vagy Coca Cola? Mennyi időd van?

2020. jún. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Az autós-gyúrós-pózolós felsoroláshoz hozzátennék én is!

Napszemüveg!

Nekem nagyon unszimpi, hogy az egyetlen képen, amin látszik a fickó feje, napszemüvegben van.

De az örök kedvenc nyitókérdésem:

Mit csinálsz itt Tinderen?

(Facepalm)

Mit battantyú, szerelem a vizilabdakapumat!

2020. jún. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
83%
15: tökéletesen leírtad helyettem is, köszönöm
2020. jún. 7. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
82%
Hát srácok, úgy tűnik normálisnak kell lenni és nem árt hozni egy alap külsőt sem.😁
2020. jún. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
54%

Hmm 30 talaltbol jo ha 5 pasi visszair.

Pedig rendes vagyok es irok elsore.

Persze abbol is redukalodik gyorsan 0ra mert vagy felesege/parja mellet keres dugni valakit. Vagy csak a dugas erdekli, vagy valami hulye aki nem tud kommunikalni, vagy 3x teszi fel ugyan azt a kerdest. Vagy egyebb olyan dolog ami kiidegel. Pl ha nem olvassa a leirasom.


Masik ami kiakaszt h szinte azonnal tali. Mintha otthon ulnek egesz nap es csak a hivast varnam. Es nem lenne mas dolgom.... Vagy aki keptelen elfogadni h bocs de nem es karomkodik.

2020. jún. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
62%
Mert ha kiderül hogy 5-nél többet húztak jobbra, az akivel végül beszélgetni fognak, kuvrának nézi őket. Igazából már 2 után is. A férfiak általában azt akarják hogy csak velük álljon szóba a nő, azonnal világosodjon meg a leírás alapján hogy neki az az ember az örök társa, és más nem.
2020. jún. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!