Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok a magyar-külföld...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a magyar-külföldi párkapcsolatokról?

Figyelt kérdés
Sokszor hallom azt, hogy nem igazán jó az, hogy külföldiekkel ismerkedem mert, hogy magyar vagyok és így törvényszerűen magyarral kell összejönnöm, mivel egyébként sem működik a vegyes kapcsolat. Nektek mi a tapasztalatotok? Én sokszor azt vettem egyébként észre, hogy a magyarok tényleg csak magyarokkal hajlandóak ismerkedni más országokhoz képest, ti is így látjátok?

2020. jún. 5. 22:55
A kérdező szavazást indított:
Semmiképpen nem ismerkednék külföldivel, csak magyarral
Csak külföldivel ismerkedem
Nem kizáró ok az, hogy külföldi az illető
54 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
Semmit. Ugyanúgy lehet jó és rossz is.
2020. jún. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%
Nem ezen múlik. Nekem nem voltak ilyen kitételeim, a véletlen hozta, hogy külföldi lett a férjem. Jól megvagyunk. Nem érzek különbséget a kapcsolatban egy magyar partnerhez képest, sőt. Ha van közös nyelv - és ez alatt nem azt értem hogy makogok valamit angolul - akkor a kommunikációs is rendben tud működni.
2020. jún. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
97%

Az én párom olasz, kint élek vele Milánóban, nekünk nem okozott problémát. Olaszul tudok, a kultúra és ország mindig is vonzott.

Akkor lehet probléma, ha a két ember nagyon más kultúrából származik, például az egyik magyar, a másik arab és mindketten ragaszkodnak az otthonról hozott normákhoz.

Ne a nemzetisége alapján ítéld meg, simán lehet, hogy a lelkitársad amerikai, finn, spanyol vagy magyar. Ne hallgass azokra, akik el akarnak riasztani tőlük.

22/L

2020. jún. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
ha valamelyik hajlandó lemondani az akkori életéről, és szóval összeköltözni véglegesen egy másik országban, egy másik országbeli emberrel, tehát ez egy nagy lemondás szerintem, akkor rendben van; meg ha pl első látásra annyira egymásba szeretnek, meg ilyesmi.
2020. jún. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
75%
*ja és mégegy, ha nagyon eltérő kultúra,nagyon eltérő vallás, pl talán lehet, hogy létezik olyan, hogy valahol pl nem annyira tisztelik a nőket pl, na, arra gondolok, hogy ha tehát nagyon más a kultúra, akkor meg nem feltétlen támogatnám én azt , hogy két ember összejöjjön. De amúgy lehet akár jó is. De ha nagyon más kultúrából jönnek, akkor talán lehet, hogy inkább nem ajánlanám neki szeretettel.
2020. jún. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
68%
Én is így vagyok vele, mint amit a kérdező leír. Sok vonzó külföldivel találkoztam már, de egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy ne magyarul szóljak a páromhoz, ne a számomra legtermészetesebb és leggazdagabb módon öntsem szavakba a legmélyebb érzéseimet, gondolataimat.
2020. jún. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
12%
Minek válaszoljunk, úgyis a külföldiek után loholtok...
2020. jún. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt külföldi párom 7 évig. Nem az eltérő nemzetiség miatt lett vége.
2020. jún. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
17%

Engem nem érdekelnek a külföldi nők. Az egyetem alatt lett volna esélyem rá, sőt közelített egy, elég nagy lendülettel, de inkább elkerültem. Külföldi férfi ismerősök lettek is egyébként. Ahol lakom 20 ezres városban egyetlen férfit sem tudok, aki külföldi nővel lenne, hacsak nem kint él vele. Ellenben mindkét szomszéd családban valamelyik nő tag külföldivel jött össze. És az egyetemi évek alatt sem láttam (több karon sem) egyetlen férfit sem külföldi nővel kapcsolatban, de még beszélgetni sem nagyon. Magyar lányokat tudtam csak kínaival, arabbal, törökkel és franciával. Nőknek a mániája ez a külföldizés. Meg azért az sem utolsó tényező, hogy egy magyar férfinak, magyarul, Magyarországon sem feltétlenül egyszerű felszedni egy magyar lányt, ennek fényében plusz nehezítés lenne itt külföldi nőt fűzni. Külföldi férfiként viszont nem hiszem, hogy nehéz dolga van egy férfinak itt, eleve felcsigáz egy csomó nőt már csak az, hogy úúú spanyol pasi, vííí olasz pali, mmmm francia stb. Ehhez még hozzájön, hogy általában pénzesek, és mivel itt vannak egy idegen országban muszáj nekik itt ismerkedni, beilleszkedni, eligazodni, egyebek, ezáltal kontaktol nőkkel is, vagy már eleve minden apróságot direkt nőktől próbál megkérdezni, rajtuk keresztül informálódik, így adott a lehetőség a nőkkel való ismerkedésre. Egy magyar férfi itthon van, neki teljesen mások a lehetőségei és ő itt nem is kuriózum a nők szemében mint mondjuk egy spanyol pasi.

Közben beugrott, hogy két srácot tudtam, de ők csak dugni jártak össze alkalmi szinten külföldi lánnyal rövid ideig.

2020. jún. 6. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
91%

9 "Nőknek a mániája ez a külföldizés."

Meg a b.lf.sz férfitársaknak. Itt, a gyakorin. Nem unjátok még?

2020. jún. 6. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!