Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok a magyar-külföld...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a magyar-külföldi párkapcsolatokról?

Figyelt kérdés
Sokszor hallom azt, hogy nem igazán jó az, hogy külföldiekkel ismerkedem mert, hogy magyar vagyok és így törvényszerűen magyarral kell összejönnöm, mivel egyébként sem működik a vegyes kapcsolat. Nektek mi a tapasztalatotok? Én sokszor azt vettem egyébként észre, hogy a magyarok tényleg csak magyarokkal hajlandóak ismerkedni más országokhoz képest, ti is így látjátok?

2020. jún. 5. 22:55
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
81%

Mindig külföldi (főleg északi, vagy nyugati) párt képzeltem el magamnak. Egyszerűen a magyar hozzáállás a dolgokhoz nekem túl maradi. Amiket itt liberálisnak mondanak, az nekem nagyon nem az. Ez nem az ország hibája, egyszerűen így alakult.


Legjobban angol anyanyelvűvel élnék, mert anyanyelvi szinten beszélem az angolt. Régen én is azt mondtam, hogy a magyar milyen gazdag nyelv, de akkor még nem beszéltem perfektül angolul.

2020. jún. 6. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
55%

Számomra fontos a magyar nyelv anyanyelvi szintű ismerete egy kapcsolatban (mivel én semmilyen más nyelvet nem beszélek anyanyelvi szinten). Nem tudok olyannal lenni, aki nem tudja magát kifejezni nekem megfelelően. Az nem kapcsolat számomra, hanem "dugunk és őőőzünk".


Hogy más mit csinál, az nem az én dolgom. Ha ők boldogok, én is boldog vagyok, másnak működhet attól, hogy nekem van egy ilyen speciális igényem. :)


26N

2020. jún. 6. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
82%

Attól függ, hogy külföldi alatt mit értünk. Mert mondjuk egy német-magyar kapcsolatnál is felmerülhetnek kultúrális különbségek, de nem annyira markánsak, mintha kínai-magyar vagy arab-magyar lenne.


Nagy általánosságban az biztos, hogy minél nagyobb a kulturális szakadék, annál több rugalmasság és humor kell ahhoz, hogy hosszú ideig kitartson és annál jobban bekalkulálni, hogy úgy érzi néha napján az ember, hogy csak ő alkalmazkodik, a párja tojik az egészbe.

2020. jún. 6. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
57%
Nekem személy szerint jobban bejönnek a külföldi lányok, mert nem olyan beképzeltek és felszínesek, mint a magyarok.
2020. jún. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

11-es

Én is ugyanígy vagyok teljesen mint te... Annyira más egy külföldi pasi mentalitása, összehasonlíthatatlan, én jobban kijövök velük.

2020. jún. 6. 08:24
 16/26 anonim ***** válasza:
11%
Ahogy az évek során láttam két nő típusú hajtott a külföldiekre. Az egyik az ordas nagy rib..... csoportja, akik itthon jó ízlésű férfinak már nem kellenek, a másik meg a csúnyácska vagy flúgos, esetleg feminista nők csoportja, akik szintén nem kellettek senkinek itthon. Vagy ha esetleg kellettek is volna, nagy hiány nem lett nélkülük miután elmentek.
2020. jún. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Volt férjem ír, nem emiatt mentünk szét. 12 évig voltunk együtt. Nem éreztük a kulturális különbségeket, sőt közelebb álltunk egymáshoz mint valaha is bárkivel. Mai napig jó barátok vagyunk.
2020. jún. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
51%
10-esnek [link]
2020. jún. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
32%

Van egy németnek kinéző jóbarátom, mind a ketten kb anyanyelvi szinten tudunk németül. Amikor bulikban kipróbáltuk milyen az, ha a bolond cserediák német srác

a magyar haverjával odamegy a magyar lányokhoz ismerkedni, majdnem maguk alá vizeltek a csajok. Olyan erőlködést még nem láttatok 😀 Aki 5 éve nem beszélt németül még az is halálra erőltette magát, hátha össze tud vele hozni valamit.


Ugyan erre a srácra "magyarként" bulikban, társkeresőn nem vevők a lányok.....

2020. jún. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
97%
Hogyha lenne a városban egy szimpatikus, helyes külföldi én csak örülnék neki. De itt a faluba ilyen sajnos nem történik.
2020. jún. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!