Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok a magyar-külföld...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a magyar-külföldi párkapcsolatokról?

Figyelt kérdés
Sokszor hallom azt, hogy nem igazán jó az, hogy külföldiekkel ismerkedem mert, hogy magyar vagyok és így törvényszerűen magyarral kell összejönnöm, mivel egyébként sem működik a vegyes kapcsolat. Nektek mi a tapasztalatotok? Én sokszor azt vettem egyébként észre, hogy a magyarok tényleg csak magyarokkal hajlandóak ismerkedni más országokhoz képest, ti is így látjátok?

2020. jún. 5. 22:55
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
96%
18 Na ne viccelj. Ha egy KSH-statiszikát, társadalomkutatói tanulmányt linkeltél volna, azt mondanám, van miről beszélni, és hajlandó vagyok átértékelni, hogy a tapasztalataim (vagyis az, hogy alig van nőismerősöm, aki külföldivel jött össze) valamilyen okból nem felelnek meg a valóságnak. Egy bulvároldal Blikknél is gyengébb firkálmánya, kiragadott példái miatt erre érthető módon nem vagyok hajlandó.
2020. jún. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
36%
Mocskos külföldiek, elviszik jányainkat...
2020. jún. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
16%
21-es. A magyar nők már a szocializmus idején is "külföldiztek". Nem kell meglepődnöd. [link]
2020. jún. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
65%
23 És te már a szocializmus idején is úgy érezted, alulmaradsz a külföldiekkel szemben? A jelenben élünk, és igazából téged sem érdekel, mi volt 1970-ben, csak nem találtál frissebb tanulmányt, ami akár nyomokban igazolná a nézeteidet.
2020. jún. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem amerikai a felesegem.

Regen sok magyar lannyal randiztam, ismerkedtem vagy csak prabaltam volna. Legalabb 30 lannyal de egyikbol sem lett kapcsolat. Ugy gondolom adtam eleg eselyt magamnak az ismerkedesre de nem kellettem egy magyar lanynak sem.

Mikor megismertem a felesegemet akkor nem is hittem abban hogy kellenek neki mivel o amerikai es usaban rengeteg ferfi van, olyan amilyen csak kell, fekete, feher, indiak, mexikoi,stb

De osszejottunk es jo a kapcsolatunk.

Magyarul nem tud de nem szamit mert en beszelek angolul es igy is jol kommunikalunk. Nem latom miert lenne jobb egy magyar no. Azert mert tud magyarul?

2020. jún. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
24-es Érdekes itt minden magyar nő külföldi férfire vágyik: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..
2020. júl. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!