Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők. Mi a véleményetek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők. Mi a véleményetek olyan férfiakról, akik még 35 éves koruk felett is albérleteznek (nem én vagyok, de vannak ilyen ismerőseim)? Gáz, mert kell a saját lakás vagy majd együtt megteremteni? 28 F.

Figyelt kérdés
2020. máj. 30. 23:10
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
26%
Ki mondta, hogy a lakás nem befektetés, érték? Épp csak nem vagyok olyan, mint a magyarok zöme, hogy milliós hiteleket nyakra-főre felveszi, menőzik a BMW-vel, otthon meg eszi a 300 Ftos Tesco parizert. 😂
2020. máj. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem önmagában az albérlet nem annyira gáz, hiszen sok pár is abban lakik ennyi idősen. Az inkább szánalmas ha egy pasi 40 évesen is az annyánál lakik, de még egy dupla ágya sincs, hogy a barátnője ott tudjon aludni.
2020. máj. 31. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 A kérdező kommentje:
Utolsó: az már tényleg gáz.
2020. máj. 31. 01:19
 34/47 anonim ***** válasza:
23%

Férfiként válaszolok. Budapesten a nők nagyon el vannak szállva maguktól és az a vélemény, mint általában itt a kérdés alatt is. Ha próbálsz rávilágítani, hogy nem mindenkinek egyforma a családi háttere, akkor üvöltés vagy lenézés lesz az eredménye.


Én 35 éves mamahoteles férfiként mindig vidéki, de azon belül is szegényebb környékekről költöztetek magamhoz barátnőket. És még csak nem is azért, mert vissza szeretnék élni azzal, hogy mamahotelben összegyűjtöttem mára 60 milliót és keresek havi 362 nettót (amit szintén a mamahotelnek köszönhetek, mert miután kirúgtak távolították el a vezetőség felét és az új vezetőség visszahívott és nekik már magasabb összeget mondtam a bértárgyaláskor. Ezt nem tehettem volna meg albérletezőként).


És soha senkinek nem kérkedtem az anyagi helyzetemmel vagy a jövedelmemmel (akkor talán más lenne a helyzet a budapesti lányoknál is).


A mostani barátnőmmel 1,5 éve együtt vagyunk és boldog vagyok, mert ő is megérti azt, hogy nem mi szolgáljuk a fogyasztói társadalmat, hanem a fogyasztói társadalomnak kéne kiszolgálnia minket. Hatalmas, betonbiztos családi egység van, mindenki mindenkire számíthat és minden jövedelem hasznosul, mert nem fizetünk ki idegeneknek közel egy havi fizetést a semmiért.

2020. máj. 31. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
68%
Nekem teljesen mindegy, nem más lakhatásáal foglalkozom.
2020. máj. 31. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező, elmondanám, hogy itt a gyiken mindenki zseni, 20 évesen vette hitelmentesen a 60 millás házát és az ő véleményük az etalon.


Most elmondom, mi a realitás. Doktori végzettségű emberek örülnek ha ezeket 40-45 éves korukra elérik, tudom, mert mérnökként több doktori végzettségű fizikussal, mérnökkel dolgozom együtt. És ez elit kör, nem gyikes slepp.

2020. máj. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
24%
Hát nem tudom, aki 35 évesen még albérletben él, az mit csinált az azt megelőző 17(!) évben?
2020. máj. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
61%

Utolsó:

18-23 egyetem

24-25 plusz képzés

26-27 gyakornok és kezdő fizetés(albérletfizetés mellett ami mellett mint tudjuk nem lehet félretenni)

28-29 kényszervállalkozás indítása, eszközök beszerzése

30-31 gazdasági válság

32-40 önerő összegyűjtése

41-től lakáshitel

(ebben a sok munka miatti betegségek, szülők, testvérek támogatása még nincs benne, ha valakinek ez is belejátszik, még csúszik pár évet...)

2020. máj. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
52%
#34: jajj, mert egy jó nem kereshet nálad többet? Hu de uda vagy magadtól. Aztán szeded össze a teljes szegénység miatt érdekből menekülő lányokat.
2020. máj. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
48%

34-es vagyok.


De kereshet, kedves 39-es. Az ilyen nők nem vettek soha emberszámba és utasítottak el és a legtöbbükben annyi gerinc nem volt, hogy megmondja miért, néhányan voltak, akiknél addig feszítettem a húrt, hogy kimondták, hogy igazából nekik a mamahotel nem pálya.


A legszomorúbb, hogy mindegyik jól kijött a szüleimmel, akikkel egyébként teljesen külön életterünk és lakrészünk van és nem járkálunk át egymás nyakán még mosdóba sem, csak az a társadalmi nyomás az ott motoszkált mindegyik agyában és persze a jól kereső nők családja, baráti köre szintén tett róla.


Volt olyan eset, ahol az akkori barátnőm egyik barátnője irigységből tett alám, miután én nem voltam kapható a megcsalásra (elég egyértelműen jelezte, hogy kikezdene velem), elhordott minden mamahoteles féregnek, hogy én sose kellenék neki csak szórakozni akart egy kicsit, de biztos a pipilőmet sem engedem megfogni a mama engedélye nélkül. Na ő tipikusan az a lány volt, akiről beszélsz. Budai családi ház a szülőknek hatalmas devizatartozással a kislány pedig próbálta kényszeresen fenntartani a high-life életstílusát, ami egyre jobban omladozott.


És nem a szegénység miatt menekülő lányokról beszélek, hanem olyan kultúrközösségekből származó, ahol nem szégyen az, ha egy több generációs család lakik együtt egy nagy házban, ahol mindenkinek megvan a saját élettere.


És nem hazudom önérzetből azt, hogy ne lett volna ilyen, de szerencsére megtaláltam azt a páromat, aki pont olyan gondolkodású, mint én és az első olyan nő, akin nem azt vettem észre, hogy azért felméri a helyzetet, hanem aki tényleg engem akar és engem szeret.

2020. máj. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!