Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők. Mi a véleményetek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők. Mi a véleményetek olyan férfiakról, akik még 35 éves koruk felett is albérleteznek (nem én vagyok, de vannak ilyen ismerőseim)? Gáz, mert kell a saját lakás vagy majd együtt megteremteni? 28 F.

Figyelt kérdés
2020. máj. 30. 23:10
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
13%

Nekik így alakult az élet, ez alapján nem fogom megítélni az egész embert.

Nekem mondjuk már huszonhárom évesen is volt lakásom (nem örökölt), szóval nem tudom, mit kéne együtt megteremteni. Egy albérlet azért nem olyan lehetetlen dolog.

2020. máj. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
21%
35 evesen mar nem a “majd megteremtjuk” szakaszban kene tartani, hanem a “csucsulunk a megteremtett dolgainkban” szakaszban. Ilyen korban aki nem ert el meg ennyit sem, az mar valoszinuleg nem is fog, halo, nem tinikrol beszelunk, akiknek termeszetes, hogy nem tudnak priorizalni, 30 felett mar nem valtozik az ember, ha eddig valami nem jott ossze, annak oka van, es ez az ok mar nem fog elmulni.
2020. máj. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom utolsó, nekem van több mérnök, üzletember ismerősöm, nincs saját lakásuk, bérelnek. Jól keresnek, barátnőjük néha van, néha nincs.
2020. máj. 30. 23:19
 4/47 anonim ***** válasza:
26%
35 felett majd együtt, valamikor? 20-on évesen kell elkezdeni megteremteni. A korabeli nők már rég túl vannak a családalapításon. Vagy 20-on éves lányokra vár, hogy majd velük közösen megteremti?
2020. máj. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
88%
#2 valami párhuzamos univerzumban el.
2020. máj. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
82%
Nana, azért nem ilyen fekete és fehér a történet. Ugyan én még nem vagyok ennyi, de közeledek lassan felé és hadd mondjak valamit. Szüleim 60 év körüliek. Remélem, még sokáig élnek. Mi hárman vagyunk testvérek, semelyikunk sem él már otthon, sőt egyik tesóm másik településen, messzebb. Szüleim átlagon felül élnek, de ez még nem kifejezetten jómódúság, vagy gazdagság. Az máshol kezdődik. Mivel több gyerek felé kéne támogatniuk, ugye érted, hogy több lakást nem tudnak venni nekünk? Legidosebb testvérem a partnerével vett fel x összegű hitelt, úgy vettek lakrészt. Másik tesóm és én is albiban vagyunk. Nem fogok felvenni, és szüleimtől sem várom el, hogy életük végéig adósságba verjek magukat azért, hogy a seggem alá tegyenek egy-egy lakást. Én elvből nem veszek fel hitelt, haza nem költözök a családi házba, így marad az albérlet. Egyetemet végeztem, nem egy gyökér vagyok, fenntartom magam, de aki ezért lenézne, mwrt csak albérletben élek (ráadásul egyedül), azt el is zavarnám. Magyarországon nagyon nem átlagos, hogy 30-35 körül saját házad, lakásod legyen önerőből, de még hitelből sem, mert ki az, aki 20-30 évre eladósítja magát? Könnyen beszél az, aki örökölt házat vagy lakást. Én is fogok, de ne olyan áron, hogy 2-3 év múlva meghaljanak a szüleim. Könnyen írnak listát emberek, meg dobalóznak elvárásokkal, ítélkeznek, de az élet más.
2020. máj. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
84%
Magyarországon mindig csodálkozom milyen durva ez a saját lakás mánia, mondjuk Nyugat-Európához képest.
2020. máj. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
Utolsó, ezért furcsálom én is, mert ezek az ismerősök értelmes, normális, kommunikatív emberek és kb ugyanezt mondják, amit te. Persze aki kiment külföldre és végiggürizett 10-15 évet h vegyen egy lakást, az szép teljesítmény. De aki örökölt, vagy szülők vettke neki, az nem ugyanaz, azért nem dolgozott meg, az tulajdonképpen nem az ő érdeme, ő csak haszonélvezője.
2020. máj. 30. 23:28
 9/47 anonim ***** válasza:
9%
Nem elek parhuzamos univerzumban. 30 alatti tarsasagban a 80% most nezelodik mar sajat lakas irant, van aki epitkezik. Persze van par alberletes akinek kilatasban sincs semmi, de azok olyanok is.
2020. máj. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
80%
#9: olyanok is...hát persze, mert aki albérletben él, az csak egy loser lehet. Ember, Németországban a lakosság 75%-nak nincs saját tulajdonú ingatlanja. 😂
2020. máj. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!