Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők. Mi a véleményetek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők. Mi a véleményetek olyan férfiakról, akik még 35 éves koruk felett is albérleteznek (nem én vagyok, de vannak ilyen ismerőseim)? Gáz, mert kell a saját lakás vagy majd együtt megteremteni? 28 F.

Figyelt kérdés
2020. máj. 30. 23:10
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
36%

" ami már 2 szobás normális"

Igen, az emberek többsége olyan ingatlanban él, ami nem üti meg a neked normális szintet. Többségük pl. nem az ország legnagyobb 5 városában él, hanem annál olcsóbb helyeken.

2020. máj. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
32%
Csak az nem mindegy, hogy fizetsz 60 ezret havonta hitelre, vagy többet és ez még csak az alacsony törlesztés , vagy fizetsz 30-40 albiba. Én 30 + rezsiért bérelek vidéki városban. Ez nagyon olcsó, de azért, mert bútorozatlan volt, én hoztam a cuccaimat. De bútorozottat is lehet itt 40-45 ért kivenni. Hitel meg 60-80 ezer alatt aligha van, ha csak az ismerőseimet megnézem. Ok, hogy van biztosítás a hitelen, de az a jelenlegi piaci rendszerhez konvergál, vagy jelenti. Holnap összeomlik a pénzrendszer és bukó a biztosítás is, meg az addig befektetett pénz. Ezzel nem azt mondom, hogy nem szeretnék saját lakást, házat, de nem ilyen bizonytalan piaci rendszerben. Másrészről egy 2. emeleti 68 nm2 panel, igaz fullos lakás, de amíg kisvárosban is elkértek érte 15-20 milliót, addig nincs miről beszélni. Konkrét hirdetés volt ez.
2020. máj. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
70%

"De aki örökölt, vagy szülők vettke neki, az nem ugyanaz, azért nem dolgozott meg, az tulajdonképpen nem az ő érdeme, ő csak haszonélvezője."


Attól még az övé a lakás, és senkit nem érdekel, hogy jutott hozzá.


Engem egyáltalán nem zavar, ha valaki albérletezik, igazából most, hogy külföldre akarok költözni jöttem rá, hogy egyszerűbb lenne egy albérletet feladni, mint a saját lakást eladni.


Mivel nekem anyukám vett lakást, ha ezen problémázna valaki, hogy "nem ér" meg mit tudom én, mi, na az kizáró ok lenne.

2020. máj. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
42%
Attól függ, miért tart ott, ahol... Mit csinált az elmúlt 15 évben, ami miatt idáig jutott csak? Ha a beteg szüleivel foglalkozott vagy doktorira ment vagy volt egy startupja, de befürdött vele, az érthető... Ha csak kúrni meg bulikázni volt agya egy szánalmas alapszak mellett, akkor nem tudom, miért vár magánál nívósabb párt
2020. máj. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
75%

"egy 2. emeleti 68 nm2 panel, igaz fullos lakás, de amíg kisvárosban is elkértek érte 15-20 milliót"


És szükséged van egyedül ekkora lakásra?

Ekkorát bérelsz 30-40-ért?

Mert ha nem, akkor nem állja meg a helyét az összehasonlítás.

2020. máj. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
4%
Miert bukna be a penzrendszer? Mar reg nem abban a korban elunk, nem lesz itt semmifele bebukas az elkovetkezendo 50 evben, ha emiatt nem vesz valaki lakast, na az mar onmagaban is kizaro ok, nem szeretem az ilyen semmin rettego, “jujjj a gonosz bankok kirabolnak” alakokat.
2020. máj. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
52%

Akik meg az albérlet mellett érvelnek, tanuljanak egy kis gazdaságot...


A hiteles lakást is elvesztheted, ha nincs munkád, a bérelt lakás viszont sosem lesz a tiéd.


A lakás vagyon. Befektetés. Kiadhatod, ha nem akarsz ott élni vagy ha kell egy kis extra pénz (amiből akár fizetheted a hitel törlesztőjének egy részét is), nem függesz a tulaj kénye-kedvétől, mert te vagy az. Eladhatod, milliókat vehetsz belőle, főleg, ha romosan/üresen vetted és szépen kialakítottad, berendezted...


A lakás érték. És aki nem így gondolja, már csak az ostobasága miatt is taszító.

2020. máj. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
61%
Hat ilyen fovarosi ingatlanarak mellett, ha nincs megfelelo szamu halalozas a csaladban, eleg nehez is elkepzelni, hogyan lehet most lakast venni.
2020. máj. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
20%
A jelenleg működő pénzrendszer előbb fog összeomlani, mint gondolnád. Mit gondolsz, a koronavírus nem ezért lett rászabadítva a világra? Bajban vannak a bankok a fedezet nélküli pénzkibocsátás (fiat pénz miatt) és csomó ország a vírus pusztító hatásának következtében hiteltömegeket fog felvenni a helyreállítás miatt, ami kihúzza, legalábbis terv szerint megmentené a bedőlni készülő bankrendszert. Okosan kitalálták ezt a fejesek, csak más lesz ennek a vége, nem jön be a tervük. 😉
2020. máj. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
87%

Noss. Én megházasodtam 27 évesen.


Majd belekezdtünk saját lakásba.


6 évvel később elváltunk, és most nincs lakás...


Egyébként hol éltek ti melyik bolygón?

És ha valaki nem ismeri meg az élete társát 20-onévesen és egyedül a nulláról nem képes lakást venni?


Istenem páran álomvilágban éltek.

2020. máj. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!