Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan lány aki későn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány aki későn vesztette el, vagy még szűz viszonylag "idősen"?

Figyelt kérdés

Hogyan élted meg?

Vagy csak a fiúknál van ilyen?

Én úgy érzem hogy emiatt kimaradok valamiből, nagyon zavar ez. Meg vágynék is rá.


2020. máj. 18. 23:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
73%
23 voltam. Párkapcsolatra és szerelemre vágytam de nem jött össze. Így végül beadtam a derekamat egy Tinder randin. Nem bántam meg, sokkal felszabadultabb lettem utána, sőt rájöttem, hogy nem sok mindent vesztettem igazából...
2020. máj. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 23 voltam majdnem, amikor megtörtént. Én úgy voltam vele, hogy ilyen 17-21 éves korom között nagyon meg voltam emiatt hasonulva, meg hogy senki nem érdeklődött irántam, aztán volt bennem egy kattanás, hogy attól nem lesz jobb, ha belesüppedek az önsajnáltatásba, és megpróbáltam élvezni az életet társ nélkül is. És akkor kezdtem el kinyílni - így visszanézve tuti, hogy a kisugárzásom volt a fő oka a sikertelenségemnek (főleg hogy igényes is voltam magamra, jól öltöztem, sőt akkor voltam életemben a legvékonyabb... nem vékony, de olyan melles-segges teltkarcsú voltam akkor... és valahogy mégis akkor kaptam a legtöbb odafigyelést, amikor azért már ennél súlyosabb voltam).


Így visszanézve örülök neki, hogy nem tinikoromban veszítettem el a szüzességemet. 1) A szüleim nem világosítottak fel, a sulis felvilágosítás kb. abból állt, hogy "ne dugj, de ha nagyon akarsz, használj gumit", de semmiről nem beszéltek érdemben, és nagyon durva tudásbeli hiányosságaim voltak a szexualitással kapcsolatban, 2) Jó, hogy kimaradtam ebből a tini drámázásából, és hogy nem 14 évesen vette el egy éretlen kisfiú a szüzességemet, akivel nagy eséllyel a hormonok meg a tinikori csapongások miatt valszeg nem is maradunk együtt egy éva mőlva... hanem jól át tudtam gondolni, kinek adom oda, mert az emberismeretem is sokat fejlődött addig... jó volt az élmény, gyengéd volt, mindketten elég tudással rendelkeztünk, hogy ne történjen semmi durvább baj.

2020. máj. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!