Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem hiszik el egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hiszik el egy lányról hogy szűz, ha viszonylag jól néz ki?

Figyelt kérdés
18 vagyok, és még szűz, de azt nem szeretném kifejteni hogy miért. Ha valahol felhozódik a szüzesség téma, és én mondom hogy még szűz vagyok, akkor kb az emberek 80%-a nem hiszi el. Ezek általában pasik, de van mikor még csajok is mondják hogy én kizárt hogy szűz vagyok.Mikor megkérdezem hogy miért nem hiszik el, azt mondják ahhoz túl jó csaj vagyok.(nem dicsekedni akarok, csak azt írtam amit mondtak) Ha még egy-két ilyen alkalom lett volna azt mondom hogy oké, de mostmár tényleg kíváncsi vagyok hogy mi viszi őket erre a következtetésre. Pasik, ti milyen esetben "kérdőjeleznétek" meg egy lány szüzességét?
2020. febr. 17. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
De miért nem tüzelsz?
2020. febr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Az emberek többsége egysíkú és felszínes.
2020. febr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Noren1989 ***** válasza:
0%

Mi itt abban az esetben szoktuk megkérdőjelezni a szüzességét, ha az a lány épp egy 40es faszi.


Ha mégsem lennél, akkot viszont egyszerű statisztika, illetve a láttunkmimárkarónvarjút effektus.

2020. febr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23%
Egyszerű : mert a jó nők kapósak
2020. febr. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
21%

Valószínűleg mert még nem tapasztaltak ilyent. Én mivel tudok ilyen esetet, legalábbis mondhatni teljes bizonyossággal elhiszem, ezért nekem ez nem hihetetlen.

Sokaknak az van a fejében, hogy a szép lányok hamar elveszítik, mert sok a jelentkező rá :) de ez hülyeség, mert a gondolkodásmód vagy minek nevezzem, nem a kinézet velejárója. Tehát ha egy átlagos lehet 20 évesen is szűz, akkor egy szép csaj is lehet az, mert mondjuk még nem akarta elveszíteni. Talán csak a ronda csajoknál lehet valamiféle párhuzamot vonni a kinézet és a szüzesség elvesztésének ideje között, de ott sem teljesen. De ugye ők nehezebben találnak partnert, még ha akarják is. De vannak ronda fiúk is, tehát emiatt náluk sem teljesen vonható párhuzam. :)

De csak ezért ne veszítsd el, max mond nekik azt, hogy már nem vagy az. Közeli ebereknek már nem biztos, hogy tudod, mert ők esetleg ismernek annyira, hogy nem hiszik el. De most pont olyan személyekről van szó, akik nem hiszik el, így nekik nyugodtan mondhatod, hogy már nem vagy szűz.

Nem pont a kérdéshez kapcsolódik, de ha egy fiú meg nem fogadja el, hogy teszem azt 20 évesen szűz leszel, akkor ő nem neked való. Biztosan van olyan (talán nem is kevés), aki ezt értékeli vagy ha más nem közömbösen veszi.

2020. febr. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%
nem kérdőjelezem meg soha
2020. febr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!