Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit lehet kezdeni egy szuz,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni egy szuz, depresszios sraccal, akinek a libidojat nyugtatol es antidepresszansok szedig? Hogy hozzam ki a helyzetbol a maximumot, hogy viszonylag okes szexualis eletnk legyen?

Figyelt kérdés
Friss kapvsolst, amugyis felenk, gatlasos. Ezenkivul nagyon nehezen megy el az antidepredszans mellekhatasakent. Mivel meg nem voltam ilyen helyzetben ezert barmilyen tanacsot elfogadok, pl hogyan biztassam, hogyan legyek minel kivanatosabb hogy noveljuk a libidojat, valamint hogy "huzzam az agyat",hogy annyira fel legyen izgatva, hogy el tudjon menni. Komoly valaszokat szeretnek, nem ilyen miert vagy vele jellegueket(mert ot szeretem). Koszonom annak, aki segit, esetleg megosztja a tapasztalatait :)

2017. szept. 13. 22:28
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Elnezest, este van:szoval akinek a libidojat nyugtatok es antidepresszansok csokkentil
2017. szept. 13. 22:30
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy jó ötlet lenne most ebben az állapotban ráerőltetni a szexualitást. Ha önmagát sem tudja elfogadni, akkor csak feszültséget fog teremteni köztetek, emiatt én félretenném egy jó időre. Egyelőre azt kellene elérned, hogy merjen előtted önmaga lenni - ne a barátnője akarj lenni egyelőre, hanem a bizalmasa, akiben tudja, hogy megbízhat és rád bízhatja a legmélyebb titkait is. Érezze, hogy számíthat rád, hogy mellette vagy és nincs egyedül. Ha ezek megvannak, akkor lehet továbblépni és akkor lehetsz majd a barátnője.


23/F

2017. szept. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nehezen megy el, ha szűz? Pettingnél?
2017. szept. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Koszonom elso, akkor jo ideig nem lesz szex, viszont o akarja annyira, hogy a baratnoje legyek.

Masodik: igen, peddignel, meg mondta, hogy ha maganak csimalja akkoris nehezen megy, elvileg ez egy mellekhatas

2017. szept. 13. 22:39
 5/12 anonim ***** válasza:

Akkor ez nem egy szexközpontú kapcsolat lesz, ennyi.

Viszont a gátlásosságot simán tudod orvosolni, ha sokat vagytok együtt, sok programot szerveztek, akkor biztosan meg fog nyílni.

Ha most kidobod, vagy emiatt azt mondod, hogy még nem leszel a barátnője, az még jobban a szakadékba lökné csak, és nem lenne fair tőled, mivel gondolom tudtad, hogy mibe vágsz bele.

Bár én még nem hallottam volna, hogy a népszerűbb antidepresszánsok, xanax, frontin stb. bármi ilyesmit csinálnának...

Érdemes lenne orvos véleményét kikérni, egyáltalán nem ciki, vagy megnézni, hogy ha esetleg 1 hétig nem maszturbál vagy pettingeltek, akkor a szex mennyire menne neki, mennyire szökne fel a libidója, ha így elhúzná a dolgot.

2017. szept. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A xanax nem antidepresszáns. A xanax nyugtató. Én is szedtem régen és tényleg elég nehezen tudtam eléovezni. Szóval ha akarsz erről többet tudni akkor írj bátran, kérdezz. Amiben tudok segítek!
2017. szept. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Vidd el sportolni
2017. szept. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat (a priviket is!),meg hogy mindenki ennyire segitokesz gyk-s szinvonalhoz kepest. Nem xanaxot szed, igaza van az utolso valaszolonak, az nyugtato. Pontosan nem tudom, hogy mit szed, csak hogy napi ketszer, kicsit feszelyezve erzi magat ettol a tematol, bar ha megkerem mesel rola, de megsem szeretnem eroltetni, mert eleg friss a dolog.

Egyebkent nem, nem tudtam, hogy o ilyen, nyilvan senki sem ezzel kezdi az ismerkedest, vagy az elso randit, ugy tudtam meg, amikor en meseltem neki a nehezebb korszakaimrol, akkor meg mar megkedveltem annyira, hogy ne erdekeljen ez a betegsege, vagyis hogy ne riasszon el. Elhagyni semmifelekepp nem szeretnem, azzal szerintem egy eletre tonkretennem, mint mondtam amugyis nagyon gatlasos.

Irta valaki, hogy akkor ez nem egy szexkozpontu kapcsolat lesz. Az a gond, hogy nekem ez viszont eleg fontos lenne. Van ra remeny hogyha nem is most, de egy ev mulva pl rendes, kielegito szexualis eletet eljunk akar heti 4-5 menettel?

2017. szept. 14. 06:35
 9/12 anonim ***** válasza:

Inkább a saját életedet teszed tönkre, mert ha elhagyod akkor az ő életét teszed tönkre?

Pedig jobban jársz, ha gyorsan elfelejted.

Évekig éltem pánikbeteg lánnyal, hidd el nem egyszerű.

Még az elején könyebb lesz szakítani.

2017. szept. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Na akkor most figyelj! Én is voltam pánikbeteg. Rivotrilt és citapramot szedtem. Nagyon alacsony volt a libidóm nekem is és nehezen is mentem el. A gond ott kezdődik, hogy a doki megállapítja a betegséget, ír rá gyógyszert aztán jónapot. De ez nagyon rossz megoldás. El kell menni pszichológushoz!!!!! Ő az egyetlen aki tud segíteni. De csak magánrendelésen mert a támogatott rendelésen nem foglalkoznak vele. 5 évig szedtem gyógyszert, a pszichológus meg fél év alatt rendbe tett. Ha nem hajlandó erre, akkor szakits mert csak megkeseríti az életedet.
2017. szept. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!