Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka annak, hogy senki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy senki nem húz jobbra?

Figyelt kérdés

A többi nőnek van vagy 40 párja, nekem nem igazán jön össze.

A képeim miatt lehet? Vagy a leírás az oka?


Kérem a rosszindulatú kommenteket mellőzni!


23/L


2020. máj. 15. 17:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet az is, hogy nem vagy fotogén. Egy átlagos külsőt ez simán képes "felejtős" kategóriájúra rontani.
2020. máj. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
47%
de akkor most mit vársz, hogy mondjuk meg, mi a baj? csak találgatni tudunk, se kép, se leírás... biztos beljebb leszel a tippekkel?
2020. máj. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
52%
én felhúználak
2020. máj. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A leírásodat sem akarod megmutatni legalább? Abból nem tudom hogyan ismerne fel bárki is, a tinderen is láthat ismerős.
2020. máj. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
58%

Gyakorin nem akar ismerősökbe botlani, de Tinderre felrak képet... Aha...


Nem ismerősökbe nem akar botlani, hanem troll-spanokba "Ejnye, Géza, már megint a gugli képkeresőből lopott average girlös képekkel kábítod itt a népet."


Kamukérdés...

2020. máj. 16. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
nem értem az utolsó logikáját. facera se tegyen fel képet? gyk és tinder 2 külön dolog.
2020. máj. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
47%
16-os: Ez a szomorú, ez élteti még az oldalt, hogy ennyire megvezethető emberek vannak. Vannak hiteles kiírások, amikor már a kérdésben ott a kép és még ott is előfordul, hogy más képével élt vissza a névtelen kérdező. De mikor kiír egy ilyen nyafogós kérdést, kihangsúlyozva, hogy ő 23 éves lány, az kicsit se gyanús. Á, dehogy...
2020. máj. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!