Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka annak, hogy senki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy senki nem húz jobbra?

Figyelt kérdés

A többi nőnek van vagy 40 párja, nekem nem igazán jön össze.

A képeim miatt lehet? Vagy a leírás az oka?


Kérem a rosszindulatú kommenteket mellőzni!


23/L


2020. máj. 15. 17:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
37%
Én jobbra húzok utálom a fideszt.
2020. máj. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
Csak ezek lehetnek az okok, nem tudom milyen más magyarázatot vársz.
2020. máj. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
56%
Mutasd meg a profilod privátban és elmondom, így honnan tudjam? De valami biztos hibádzik, mert még a 40 is kevés, én 1000+osokat is láttam már.
2020. máj. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
honnan tudjuk látatlanba?
2020. máj. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
13%
Te figyi, ha 23 eves vagy es nem valami nagyon gaz leirasod van es budapesten laksz en mar bzitos jobbra huztalak, de sztem te nem huztal jobbra engem :) szoval errol ennyit
2020. máj. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
valszeg húznak jobbra csak nem azok akiket te húzol ...
2020. máj. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
45%
Mutass képet, leírást és megmondom merre húználak. Amúgy lehet az is hogy falun laksz, gyerekes vagy egyszerűen rossz a leírásod. Nagyon hátrányos képeket csinálsz, kövér vagy, stb.
2020. máj. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 mikeXxX ***** válasza:
Az emberek nagy része csak a képeket nézegeti ott szerintem ezért talán arra tippelnék hogy nem vagy szép vagy túl extrém vagy esetleg rossz a stílusod. 40f
2020. máj. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nem tudom, nem vagyok pesti sajnos.


Én elolvasom a kiírásokat is, nem csak a képek alapján döntök, de azt veszem észre, hogy 10-ből 3 férfi alkoholista, 1 drogozik, 3 ,,instafiú", ez már 7! A maradék 3-ból egynek beteges a leírása, egynek pedig nincs olyan képe, amelyen látszik az arca. Marad az egy, akinek normális képei, normális leírása van.

2020. máj. 15. 18:34
 10/17 A kérdező kommentje:

Nem vagyok kövér, nem vagyok pesti, teljesen átlagos vagyok.

Nincsenek testi hibáim, tudok helyesen írni, értelmesen kommunikálni.


Nem küldök képet,nem szeretnék belefutni véletlenül sem ismerősbe itt a gyakorin.

2020. máj. 15. 18:39
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!