Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nők problémáit semmibeves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők problémáit semmibeveszik, mire fel követelőznek az incelek?

Figyelt kérdés

Pl ez a válasz:

"Na persze ezért van ennyi depressziós lelkileg tönkrement fiatal nő. Mert aztán annyira jó hogy a hozzájuk illőek berezelnek, a szexéhes idősebbek meg csak használni akarják őket menőzésből. Közben ott van a hülye apjuk, anyjuk, családtagjaik, azokkal is kell küzdeni, mert mindig van valami nyavalyájuk, és az iskola, az anyagi gondok. Aztán meg elkezdenek szedni valamit, defektesnek vannak nyilvánítva. Nők tömegeivel ez történik. A férfiak nagy része tárgyként kezeli a nőket, észre se veszik miben élnek."


26 % on áll jelenleg az oldalon, ahol óránként panaszkodnak egyesek hogy járna nekik nő, és a nőknek milyen jó mert 20 éves korukban Kánaán van.



2020. máj. 14. 22:39
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Egyébként nem értem hogy miért a csillivilli busz dobna le valakit. Engem konkrétan átvertek olyanok akikkel "beértem", és emberileg egy nagy nullának bizonyultak, és aki végül bejött ő nagyon tetszett mindig is,nem tudom mások szerint alfa vagy nem, gondolom nem max külsőre valakiknek. De az ahogy a nőket utálják, amit látok a szemekben ha egyedül megyek valahová, az tökre zavar. És az emberek általános kiábrándító alfázása meg a nők általános utálata tökre zavar, ja meg a lepontozás :)
2020. máj. 15. 00:44
 22/30 anonim ***** válasza:

"és aki végül bejött ő nagyon tetszett mindig is"


Ezek szerint végül lett párod? Akkor mi a baj? Helyedben már rég nem itt lennék.


Engem meg zavar az emberek általános "biztos instapitsákra hajtasz"-ása meg a férfiak általános lepontozása. A nők akik szeretnek lepontozni szintén nem tudják, hogy adott ember min ment keresztül eddig és milyen nőknél próbálkozott. Szóval szerintem ebben a tekintetben kvittek vagyunk.

2020. máj. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
56%

"Máskülönben ugyan miért ugranának fejest házasságba öreg fazonnal?"


Erre a kérdésre én is szeretném tudni a választ. Főleg úgy, hogy kapásból 5-10 olyan férfit ismerek, akik úgy szállásolnának el nőket Budapesten a saját lakásukban (külön szobában), hogy semmi hátsó szándék nem lenne benne. Aranyszívű kedves emberekről van szó, akik akkor sem vágnák ki a nőt, ha nincs meg a kölcsönös szimpátia, csak akkor értelemszerűen elvárnák, hogy keressen magának albérletet vagy szálljon be a lakhatásba.


Persze az öreg valószínűleg el is tartja őket, dolgozniuk sem kell mellette, úgy meg már mindjárt izgalmasabb a dolog.

2020. máj. 15. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
48%
De miért hiszi mindenki azt, hogy az alfa dob el? Az alfa megbízható, gondoskodó, lehet rá támaszkodni, becsületes, segítőkész. Aki "használat" után eldobna, az pont az incel lenne, azért bőg, mert meg akarja tenni, de nem tudja.
2020. máj. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Inkább dobjon el az alfa minthogy rámakaszkodjon egy incel aki aztán tönkreteszi az életemet mert állandóan féltékeny, tapadós, hisztis, nem enged szakítani, zsarol, hogy kinyírja magát..csak mert végre sikerült neki egy nő és nem hajlandó elengedni a karmain közül. Aztán ha végre megszabadulok tőle akkor jön a zaklatás, sms, messenger, állandóan a házam előtt sétál, ismerőseimet kérdezgeti...



True story, nem is egyszer..


Kidob egy alfa? Sírok egy hetet azt találok másikat. :D

2020. máj. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
25%
A kérdező ugyanolyan bolond, mint az ittlévő incelek. Neki mindenkivel baja van, az összes férfival és az összes nővel, akinek jobb élete van. Őszintén sajnálom szegényt.
2020. máj. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Inkább a hlyékkelvan bajom, mint pl az utolsó :) A többiekkel nincsen, sőt, igazán jó velük kommunikálni és megismerni az álláspontjukat.
2020. máj. 15. 17:52
 28/30 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnállak utolsó, olyan rossz lehet gazdag buta libaként élni. Nem unalmas? Mivel töltöd el a rengeteg szabadidődet? Ja tudom: vásárolsz. Csináltál életedben valamit saját magadtól, vagy mindent aládtettek? Nagyon rossz lehet :) Annyira sajnállak te szegény. Soha nem élnék úgy mint te :)
2020. máj. 15. 17:57
 29/30 A kérdező kommentje:
Egyébként nincs rosszabb életem mint neked, jelenleg. De többre becsülöm azokat akik saját maguk hoznak létre valamit, mint akik megvesznek valamit amin a fél világ dolgozott, rajtuk kívül :)) Aztán ők büszkék a holmira (pl autó, lakás, ruha és egyebek), mások meg a hátuk mögött röhögnek rajtuk hogy ez vajon mire is büszke... Szemedbe vigyorogni fognak nyugi, mert kell nekik a pénzed :)
2020. máj. 15. 18:15
 30/30 anonim ***** válasza:
Na, ebből látszik mennyire iszonyatosan buta és frusztrált vagy kérdező😀szóra sem vagy érdemes
2020. máj. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!