Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nők problémáit semmibeves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők problémáit semmibeveszik, mire fel követelőznek az incelek?

Figyelt kérdés

Pl ez a válasz:

"Na persze ezért van ennyi depressziós lelkileg tönkrement fiatal nő. Mert aztán annyira jó hogy a hozzájuk illőek berezelnek, a szexéhes idősebbek meg csak használni akarják őket menőzésből. Közben ott van a hülye apjuk, anyjuk, családtagjaik, azokkal is kell küzdeni, mert mindig van valami nyavalyájuk, és az iskola, az anyagi gondok. Aztán meg elkezdenek szedni valamit, defektesnek vannak nyilvánítva. Nők tömegeivel ez történik. A férfiak nagy része tárgyként kezeli a nőket, észre se veszik miben élnek."


26 % on áll jelenleg az oldalon, ahol óránként panaszkodnak egyesek hogy járna nekik nő, és a nőknek milyen jó mert 20 éves korukban Kánaán van.



2020. máj. 14. 22:39
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
A tárgyként kezelés szerintem éppen az amit pl ti is csináltok. Írja h anyagi gond családi probléma erre csak az a k alfakan ugrik be neked... Alfakan sehol nincsen ezeknek a nőknek az életében. Tárgyként nem alfakanok kezelnek hanem azok akik szerint a nőknek semmi problémájuk, AZOK KEZELNEK TÁRGYKÉNT!
2020. máj. 14. 23:21
 12/30 A kérdező kommentje:
Nem tudom, csak feltételezés hogy erre az incelek szoktak negatívkodni. De lehet hogy nem mindegyik, bocs ha te épp nem 35F.
2020. máj. 14. 23:22
 13/30 A kérdező kommentje:
Meg gondolom a ks misszpcsák szavazgatnak le mindent mert nekik olyan jó az unikornisos szobácskájukban a pónilovaglásról megérkezve. Aztán a többi nő miattatok szív hogy szakadnátok már le a netről csak terjesztitek a kis elkényeztetett nézeteiteket mindenhol.
2020. máj. 14. 23:29
 14/30 anonim ***** válasza:
30%

#10: Az kérdező utóbbi 3 kommentje alapján szerintem kijelentjük, hogy az övé és most megvan sértődve, bár ekkora butthurtséget még sose láttam egy komment százaléka miatt.


"Tárgyként nem alfakanok kezelnek"


Na ez új. Igazad van, belőlük megértő, hűséges, szerető társ lesz, akik nemhogy belátják a nők problémáit, de még segítik is megoldani őket!


Ja nem... A legtöbb esetben pont hogy ők generálják a nők párkeresési/párkapcsolati problémáit.


Érdekes, én sose tagadtam, hogy a nőknek vannak problémái, tényleg vannak. Megbecsülte ezt a tulajdonságomat valaha is egy nő? Na ne viccelj, lófszt. Igazából azt se tudom az idézett kommentet honnan szedted, de ahogy elnézem mások se, mégis úgy vádaskodsz itt mintha megöltük volna anyádat. Szerintem vegyél vissza.

2020. máj. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

"Érdekes, én sose tagadtam, hogy a nőknek vannak problémái, tényleg vannak. Megbecsülte ezt a tulajdonságomat valaha is egy nő?"

Nem hiszem hogy ez összefügg azzal hogy logikusan belátjuk hogy a nőknek is vannak problémáik, méghozzá anyagi és családi jellegűek. Legalább ezt kellene konkrétan belátni, aztán mindenki nyugodjon le, de amíg ez tutifixen nincs ott a kis fejetekben, méghozzá a fontossági sorrendben ELÖL, addig semmi nem lesz ami jó. Mert mire jó ha ezt tudod,aztán egy mozdulattal lesöpröd és csak az "alfák alfák alfák" sipítozás megy?

2020. máj. 14. 23:49
 16/30 anonim ***** válasza:
88%

Te komolyan úgy gondolod, hogy a társadalom döntő többsége abban a meggyőződésben él, hogy abban a családban ahol lánygyermek születik nem lesz válás, elkerülik őket az anyagi gondok és a Télapó nyáron is beugrik?

Nyugi felfogjuk, hogy neked is és más fiatal nőknek is vannak családi problémáik, (mint ahogy a fiúknak is)!

2020. máj. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
46%

"Mert mire jó ha ezt tudod,aztán egy mozdulattal lesöpröd és csak az "alfák alfák alfák" sipítozás megy?"


Látom itt félreértés van. Én nem lesöpröm ezzel a problémát, hanem próbálok rávilágítani a probléma gyökerére, hátha felfognátok végre, hogy hiába szálltok fel egy olyan buszra, ami a következő megállónál megfog és ledob. Bár értem én, az a busz nagyon csillivilli és menő...


Szerintem neked kéne lenyugodnod, főleg mivel célpontként pont egy olyan réteget céloztál meg, akiknek semmi köze a te problémáidhoz. Jó, lepontozták, és? Nem dőlt össze a világ, ezért agyvérzést kapni a legbutább dolog a világon.


Amúgy elárulom pl. az Emberek kategóriában ugyanúgy lepontozzák mindenki problémáját, amikor depresszióról és hasonlókról szól a komment. Értem én, nekem is kinyílik a bicska a zsebemben, mikor az emberek tagadnak egy létező és káros jelenséget. De őszintén, mit vársz? Van aki a klímaváltozást is tagadja, ezektől nem lehet elvárni semmit.

2020. máj. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Nem tudom mikor fogjátok fel hogy a nők problémáit nem az "alfák" okozzák. Néha épp egy érzelmes vonzó fiú miatt viselik el ép ésszel a lehúzó negatív családjukat (NEM A VÁLÁS, az a legkevesebb, hanem a prosztó családtagok), az anyagi gondjaikat és a nyugodt lakóhely és lehetőségek hiányát. Itt csak gazdagok vannak vazze? Néha kezdem azt hinni. Nem értem mit nem értetek.
2020. máj. 15. 00:10
 19/30 A kérdező kommentje:
Egyébként alapvetően szimp vagy itt válaszolgató a válaszaiddal, igen, az emberek kategórián is kiakadok néha.
2020. máj. 15. 00:15
 20/30 anonim ***** válasza:

#19: Hát biztos van ilyen is, nem tudom, általában én az általam leírt verzióval találkozok.


Amúgy ja, elég sok pénzem van, de ez most mindegy.


Mindegy, lényeg, hogy fölösleges felháborodni egy komment pontozásán. Mindenhol ezt csinálják. Megkérdik mi a kedvence ételed, leírod, hogy "tökfőzelék", erre 0%, hát miafsz.


Azt se tudom mi az a szimp.

2020. máj. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!