Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nők problémáit semmibeves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők problémáit semmibeveszik, mire fel követelőznek az incelek?

Figyelt kérdés

Pl ez a válasz:

"Na persze ezért van ennyi depressziós lelkileg tönkrement fiatal nő. Mert aztán annyira jó hogy a hozzájuk illőek berezelnek, a szexéhes idősebbek meg csak használni akarják őket menőzésből. Közben ott van a hülye apjuk, anyjuk, családtagjaik, azokkal is kell küzdeni, mert mindig van valami nyavalyájuk, és az iskola, az anyagi gondok. Aztán meg elkezdenek szedni valamit, defektesnek vannak nyilvánítva. Nők tömegeivel ez történik. A férfiak nagy része tárgyként kezeli a nőket, észre se veszik miben élnek."


26 % on áll jelenleg az oldalon, ahol óránként panaszkodnak egyesek hogy járna nekik nő, és a nőknek milyen jó mert 20 éves korukban Kánaán van.



2020. máj. 14. 22:39
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
91%
Ez a válasz szerintem is bullshit, azért áll 26%-on.
2020. máj. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
85%
A valasz szerintem is baromsag, huszoneves nokent irom. De a kerdesed alapvetoen nem az, az inceleknek csak ingyenp-na kene, mindegy milyen a korites, meg hogy ok amugy bejonnek-e a nonek vagy sem... Ezek siman legalissa tennek a nemi eroszakot.
2020. máj. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
39%
Mondjuk én is elég sok nőt ismerek akiknek nem egyszerű az élete 20 évesen. Máskülönben ugyan miért ugranának fejest házasságba öreg fazonnal?
2020. máj. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
58%
Persze mindig van olyan akinek egyszerű az élete, nőben is.
2020. máj. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Igen, az a gond hogy az inceleknek nő "jár" szerintük, és ők is leszavazzák ezeket a válaszokat. Azt megértem ha a szerencsés csajszik és pasikák leszavazzák, de sok itt az incel vagy panaszkodó fiú, és mondjuk ha ők se értik más életét, akkor mi alapon várhatnak segítséget.
2020. máj. 14. 22:58
 6/30 A kérdező kommentje:
Mindegy hagyjuk elég undorító ahogy az emberek működnek főleg a szerencsésebbek. Hányinger.
2020. máj. 14. 23:00
 7/30 anonim ***** válasza:
32%

Hagyjad már magad, pont hogy a férfiakat pontozzák le itt állandóan, de olyan szinten, hogy pl. mittudomén kérdezi valaki milyen haj jön be egy nőn, odaírom hogy "vállig érő sötétbarna" és jöttök tömegesével lepontozni.


Te meg most tök véletlen pont találtál egy (EGY) női kommentet ami le van pontozva, erre fel vagy háborodva? Vicc vagy.


Amúgy meg az incelek az abban a kommentben megfogalmazott dologról pont nem tehetnek, azt a menő alfakanjaitoknak köszönhetitek, hogy ennyi lelki sérült nő van. De hiába is mondjuk, úgyis továbbra is az kell nektek, szóval hajrá.

2020. máj. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
31%

#8: "A férfiak nagy része tárgyként kezeli a nőket"


Itt van tessék. Ja, mert ezt nem az alfakonok szokták csinálni? Megdugnak, eldobnak, aztán megy a sírás.


Te beszélsz idegről egy ilyen komment után? Mondtam én, hogy vicc vagy.

2020. máj. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
26%
Nők problémái = te problémáid = a te válaszod?
2020. máj. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
70%

Hogy jonnek ide az incelek?


35F incel

2020. máj. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!