Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők "értékének" hány %-át...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők "értékének" hány %-át teszi ki a külsejük és fiatalságuk?

Figyelt kérdés

Mindenki tudja és látja azt a jelenséget, hogy a fiatal és szép nőknek minden jár alanyi jogon. Vagy legalábbis akármilyen buta, semmirekellő, elviselhetetlen természetű, mégis valahogy mindent megkap férfiaktól, de csak addig amíg fiatal és szép. Nyílt lapokkal vagy sem, de minden férfi reménykedik hogy ilyen nőben társra talál. Talán ezért nyalják ki a feneküket.

De ha már egy ráncosodó, idősödő, esetleg túlsúlyosodó 40 éves magyar átlagnőről beszélünk, akkor már senki nem tekinti őt különleges személynek, és nem is jár ingyen neki a luxus.

Ez kb hány százalékát teszi ki egy nő összértékének? A szépség és a fiatalság


2020. máj. 14. 13:31
A kérdező szavazást indított:
Több mint 90%
80%-90%
70%-80%
60%-70%
50%-60%
Kevesebb mint 50%
32 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70-80%, ha ezek megvannak nyert ügye van és válogathat kedvére.
2020. máj. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%
Valaki fizet ezekért a kérdésekért? Esetleg helyből sikerül ilyen sotetnek lenni?
2020. máj. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Lachesys ***** válasza:
56%
unatkoznak a karantenban, aztan ezzel vigasztaljak magukat. :D az o ertekuket meg a kulso sem huzza felfele, :(
2020. máj. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
Mit szólsz azokhoz a teljesen "átlagos" férfiakhoz és nőkhöz, akik 20-30-40 éve együtt élnek. Ráncosan, vénen, tele hibával, mégis ha az egyik meghal, a világ legszebb és leggazdagabb férfija és nője sem tudná kárpótolni. Emberi értékekről, önzetlen szeretetről, kitartásról hallottál már?
2020. máj. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Sunshinedoll ***** válasza:
97%
Semennyit. Nemtől függetlenül az emberi érték nem a külsőben nyilvánul meg. Akinek csak ennyi van, az édeskevés.
2020. máj. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem a kulsom tisztessegtelen elonyoket ad, megis, szinte minden ferfi azt mondta, imadja, hogy okos vagyok, ertelmes, jol lehet velem beszelgetni. Pedig azt baratokkal is tudnanak, ezt emeltek ki, es ezt hianyoltak sok noben.
2020. máj. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
29%
Úgy szeretem, mikor ilyen kérdések alatt összegyűlik a sok álszent, akik jönnek itt a kölcsönös szeretettel meg tisztelettel meg a "nekem ő a legszebb, mert őt szeretem" valóságtorzítással, miközben ugyanezek az emberek 2 perc után egy másik kérdésnél kikérik maguknak, hogy őket milyen alapon felszínesezik le, amikor csak igényesek.
2020. máj. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
A "piaci" értéke valakinek a direkt társkeresés pontozós mikrokozmoszában teljesen más, mint amikor már egymás családja vagytok. Persze, hogy mindenkit elsőre a külső foghat meg - lásd címlaplányok -, amíg mást nem tud a másikról. De nem ennyi valakinek az értéke. Egy 70 éves néni naná , hogy nem fog labdába rúgni ezen a "piacon" (és valószínűleg nem is akar), de azért gondoskodó feleség, körberajongott nagymama vagy szuper lekvárkészítő és segítőkész barát lehet, tehát ettől még nem értéktelen nő, ember. Ráadásul teljesen általánosítás, hogy a szép nők csak a pénzre hajtanak - és akkor a férfiak értéke is csak a pénz? Gondolom, nagyon polgárpukkasztó akartál lenni ezzel a kérdéssel.
2020. máj. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha testi vonzalmat nézem, akkor természetesen nagyot.

Egy párkapcsolat nem csak a testi vonzalomból áll.

Az emberi érintkezés pedig nem csak párkapcsolatokban merül ki.

Nem tudom értelmezni a kérdést.

2020. máj. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem többféleképpen értelmezik a kérdést. Azért nem válik el normális ember mert vele együtt öregedett a neje, de fiatal szép nőt nem kosaraznak ki azért mert kevés az esze vagy a pénze hanem ha van még fiatalabb mégszebb
2020. máj. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!