Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért maradnak benne egy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért maradnak benne egy nem jól működő kapcsolatban, fiatalságuk ellenére?

Figyelt kérdés

Nagyon sok ilyet látok.

A lány csupaszív, mindent megtesz, a fiú pedig még a nőnapot is nem az, hogy elfelejti, de miután látta, hogy a lánynak rosszul esett, elvitte kajálni, és miután végeztek annyit mondott, hogy "most már egy szavad se lehet"...

Soha nem lepi meg semmivel és hanyagolja is, azt se bánja, ha havonta 1-2x találkoznak

És ez megy lassan 6 éve..

A lány szakított vele, mert nem bírja ezt, a srác reakciója "értem, rendben"..

Mégis együtt vannak..

Az elejétől kezdve ilyen volt a srác, mégis látom a lányon, hogy ez neki nem jó, ráadásul egy másik srácon jár az esze, mégsem lép ki, pedig tudja, hogy nincs jövője..


De ez csak egy példa volt, a sok közül..


23 éves vagyok, de 2 komoly kapcsolat után megtanultam, hogy ami nem megy, azt nem szabad erőltetni, és hogy nem szabad a fiatalságunkat olyan ember mellett tölteni, aki mellett nem vagyok teljesen boldog.


Mit gondoltok erről?


23 L


2016. ápr. 8. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
A félelem hogy nem talál mást.
2016. ápr. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ez viszont butaság!
2016. ápr. 8. 16:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Az, de az ő élete. Miért zavar ez téged?
2016. ápr. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mert barátnőm és jót akarok neki.
2016. ápr. 8. 16:40
 5/8 anonim ***** válasza:
A lány semmi törődès szeretettel nem kapott a pasitól a leírtak alapján ,ettől mèg az egyedül lèt is jobb,mert nem aláza azzal is hogy olyan nyílvánvalóan nem èrdeklődni a lány iránt semmilyen tèren.A lány helyèben ...kilèpnèp ebből a kapcsolatból mert semmi jót nem várhat ettől a sráctól.
2016. ápr. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Alacsony önbecslés a magyarázat, Te ezen nem fogsz tudni változtatni, neki kell magán dolgoznia. Normális nő nem pazarol 6 évet egy olyan pasira, aki le se szarja, aztán szakít és mégis vele van....

Ő nem tanulta meg, amit Te igen, van ilyen. Van, aki nehezebben tanul, nem vagyunk egyformák.

2016. ápr. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
önbecsülést akartam írni....
2016. ápr. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De azzal semmin nem változtatsz hogy kiírod ide ezt a kérdést.
2016. ápr. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!