Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincsenek tisztában az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek tisztában az emberek a "barátság extrákkal" fogalmával?

Figyelt kérdés

Tinderen több ajánlatot is kaptam "barátság extákkal" címen. Nyilván én sem komoly kapcsolatot keresek ott, de azért ha már valaki így szeretne "barátokat" találni nem árt róla tudni 1-2 fontosabb dolgot.

Beszélgettem egy pasival, elég jól nézett ki a képeken, de nem akarta elárulni a teljes nevét, se semmilyen közösségi oldal elérhetőségét, mert az szerinte "magánélet", nagy nehezen megadott egy 0 követős/0 követett instaprofilt majd elvárta, hogy fehérneműs képeket küldjek meg egyből aludjak nála. Kérdeztem tőle, hogy hogy lehet az, hogy a teljes nevét sem hajlandó elárulni de beengedne a lakásába? Erre teljesen nekem támadt, hogy bezzeg posztolni volt időm, de fehérneműs képeket küldeni neki nem meg ilyen kis passzívagresszíven kiforgatta a szavaim... Ennek hatására töröltem magam, mert úgyérzem csak az időmet vesztegetem ezzel az alkalmazással.

Több ilyenbe is belefutottam, a legtöbb dicpic küldözgetős majom, aki még találkozni sem akar csak húzza az agyam

Azt vettem észre, hogy aki ott ilyesmi kapcsolatot keres valami nincs rendben nála. Ha külsőre jó azért nem jön össze egy szexkapcsolat sem neki, mert bolond vagy leragad a képküldözgetésnél.

Nektek mi a tapasztalatotok? 24/L


2020. máj. 8. 22:05
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
mondtam hogy nem érdekel komoly kapcsolat drága :*
2020. máj. 8. 23:46
 12/16 anonim ***** válasza:
84%

Engem sem, de a barátság extrákkalunk olyan jól sikerülhetett volna, hogy mély, spirituális szerelem alakul ki köztünk és boldogan elhajózunk mint Jack és Rose a naplementében hogy utána benépesítsük a Földet, fiaink és leányaink pedig örök hírnevű intergalaktikus dinasztiát alapítsanak...de hát így már nem lesz Tinder matchünk ami ehhez vezetne így dicsőséges klánunk feledésbe merül mielőtt létrejött volna, a galaxis sorsa pedig megpecsétlődik.


Én szóltam!

2020. máj. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Itt szerintem nem azzal van a probléma, hogy ne tudnák, mit jelent az, hanem egyszerűen nem akarják csinálni. Pl. a példádban említett srác jó eséllyel nem barátság extrákkal kapcsolatot akart, hanem egy szeretőt és ezért nem adott meg magáról semmiféle infót. A képkunyerálók meg élőben úgysem mernének találkozni.

Azért szerintem nőként tinderen elég egyszerűen találhatsz barátság extrákkal kapcsolatot. Elég sok pasi azt akar. Csak kell egy kis időt szánni arra, hogy ki az, aki tényleg belemenne. Ők általában azért lazábban és nyitottabban beszélgetnek.

2020. máj. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
hát én azért a szeretőmnek (vagy nevezzük bárkinek akivel csak szexelni akarsz) is szeretném tudni a nevét, meg néhány alap információt róla...
2020. máj. 9. 01:16
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Az volt a bajuk, hogy párkapcsolatban, vagy házasságban élnek és nem akartak lebukni.
2020. máj. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Bár bocs, de én ezt nem tapasztaltam tinderen, nem mondanám, hogy ez ilyen általános az embereknél...
2020. máj. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!