Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincsenek tisztában az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek tisztában az emberek a "barátság extrákkal" fogalmával?

Figyelt kérdés

Tinderen több ajánlatot is kaptam "barátság extákkal" címen. Nyilván én sem komoly kapcsolatot keresek ott, de azért ha már valaki így szeretne "barátokat" találni nem árt róla tudni 1-2 fontosabb dolgot.

Beszélgettem egy pasival, elég jól nézett ki a képeken, de nem akarta elárulni a teljes nevét, se semmilyen közösségi oldal elérhetőségét, mert az szerinte "magánélet", nagy nehezen megadott egy 0 követős/0 követett instaprofilt majd elvárta, hogy fehérneműs képeket küldjek meg egyből aludjak nála. Kérdeztem tőle, hogy hogy lehet az, hogy a teljes nevét sem hajlandó elárulni de beengedne a lakásába? Erre teljesen nekem támadt, hogy bezzeg posztolni volt időm, de fehérneműs képeket küldeni neki nem meg ilyen kis passzívagresszíven kiforgatta a szavaim... Ennek hatására töröltem magam, mert úgyérzem csak az időmet vesztegetem ezzel az alkalmazással.

Több ilyenbe is belefutottam, a legtöbb dicpic küldözgetős majom, aki még találkozni sem akar csak húzza az agyam

Azt vettem észre, hogy aki ott ilyesmi kapcsolatot keres valami nincs rendben nála. Ha külsőre jó azért nem jön össze egy szexkapcsolat sem neki, mert bolond vagy leragad a képküldözgetésnél.

Nektek mi a tapasztalatotok? 24/L


2020. máj. 8. 22:05
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Kb 3 hónapig haszáltam ezt az applikációt, de úgyérzem rengeteget kell pörgetni ahhoz, hogy egyáltalán beszélgetés alakuljon ki közöttetek és nagyon elveszi az emberek idejét
2020. máj. 8. 22:07
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Nekem nincs,mert soha nem voltam ilyen oldalon nem is leszek.Szerintem ez nagyon veszélyes.Feltesz egy kamu képet,kamu névvel.Ha meg is mondta volna a teljes nevét,honnan tudod h.az igazi neve?Ne így keress kapcsolatot!
2020. máj. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%

"Nyilván én sem komoly kapcsolatot keresek ott..."


Miért?


"Azt vettem észre, hogy aki ott ilyesmi kapcsolatot keres valami nincs rendben nála. "


Aki "ilyesmi" kapcsolatot keres azzal alapból nincs rendben valami. Te is rossz helyen keresgélsz - aztán ilyenkor megy a picsogás, hogy a másik nem így, meg úgy. Azon se csodálkoznék, ha az akibe belefutottál, rólad tett volna ki méltatlankodó kérdést...


Keress normális férfit, első körben úgy, hogy normális emberekkel ismerkedsz, normális helyen.

2020. máj. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert úgy érzik, egyből a tárgyra térhetnek. Biztos van, akinél ez beválik. Gondolom nem akar túl sok energiát beletolni a dologba. Lehet, akikbe belefutottál, csak unalomból vannak fent. Ha még találkozni sem akar, az abból tényleg nem sok minden tud kialakulni..

Nekem a tinder nagyon nem jött be, bár én elsősorban komolyat keresek. nem is kérek soha intim képet meg ilyenek.

2020. máj. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért az elég masszív általánosítás, hogy Tinderen mindenki ilyen ill. mindenki csak szextársat keres...

De tény, hogy a kérdésben szereplő véglényeknek remek játszóterep, ezért kell(ene) válogatni is.

2020. máj. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%

Tudnék mesélni...


99% defektes. Ismerkedtem nagyon helyes, gazdag, menő üzletemberrel, aki úgy ment át hisztis óvodásba 38 évesen, hogy csak lestem.

Volt, aki azonnal azt kezdte ecsetelni, hogy miket szeret az ágyban. Meg olyan is, aki azonnal szerelmet vallott és házasságról beszélt...

De az is gyakori volt, hogy eltűntek a randi napján szó nélkül, tiltottak, vagy kifogással lemondtak. Teljesen kicsinalt lelkileg az egész. Nyomorultul éreztem magamat.

Összesen három randi jött össze internetes társkeresokrol. Ebből az elsőt nem éreztem, hogy meglenne a közös hang, a második 1 hónapig hulyitett, azt hittem hogy már lassan járunk... A harmadikra meg azért mentem el, mert nem akartam egyedül lenni, társaságra vágytam, de semmi esélyt nem adtam a dolognak.... 5 hónapja vagyunk együtt. És nem keresek már, megvan, amit kerestem.🤗

2020. máj. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert 0 a szexuális kultúraja legtöbb embernek.


Férfiként én egy ilyen kapcsolatban ugyanúgy fontosnak tartom egymás megismerése és a közös programokat néha - mélyebb, bizalmasabb kapcsolodassal sokkal jobb lesz a szex is.


24/F

2020. máj. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 mikeXxX ***** válasza:
100%
Nem tudom most mi a szitu de szerintem most sem a kép küldözgetés a legfontosabb része a keresgélésnek hanem hogy face to face milyen az ember mert képet kapok eleget csak pl 10évvel hamarabbit kapok néha aztán ha tali van csodálkozik hogy nem akarok foglalkozni vele(ük) ezért én inkább élőben tesztelek valakit minden téren! 40f
2020. máj. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

úgy érzem kicsit sok időt elvesztegettem olyan emberekre, akiket nem is ismerek

de most a karantén miatt szinte lehetetlen a személyes ismerkedés, ezért használtam a tindert

de a kérdésben ecsetelt emberek teljesen elvették a kedvem ettől

2020. máj. 8. 23:00
 10/16 anonim ***** válasza:
83%
Szomorú hogy most léptél le tinderről, én pont most regisztráltam először. Olyan szép családunk lehetett volna ha matchelünk, a gyerekeink lehettek volna rocksztárok, a Mars kolonizálói és az AIDS meggyógyítói..de te mindettől megfosztottad a világot. Oly nehéz. :(
2020. máj. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!