Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi "csak barát",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi "csak barát", ott mi hiányzik?

Figyelt kérdés
Voltam már nővel úgy, hogy "legjobb barát", lelki társ, stb. voltunk egymás számára. Nem felületesen, hanem éveken át. Tényleg bizalmasok, egymás támaszai stb. voltunk. Ő mégsem akart kapcsolatot. Mi különbözteti meg a párkapcsolatot a lelki társtól? Kizárólag a szex? Tehát testileg ennyire nem talált vonzónak? De nem úgy van, hogy akit valóban szeretünk, az "megszépül"? Vagy mi ennek a dolognak a mögöttes oka, tartalma, kedves Nők?

2020. ápr. 19. 22:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
6%

Mi hiányzik?

Növesszen zacsit, tegyen bele golyókat és viselkedjen végre úgy, mint egy férfiember.

2020. ápr. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%

Huha, ez nehéz kérdés. Nekem a legjobb barátom férfi, és tényleg sosem gondolnék vele ilyesmire. Furcsa, de egyszerűen elképzelni sem tudom. Olyan, mintha a bátyám lenne.


Lehet az is mögötte van, hogy vele teljesen őszinte vagyok (nem mintha a párommal nem, de ez egy más fajta őszinteség), neki nem akarok tetszeni. A mi barátságunk nagyon régen tart, egy-egy szakítás után még az is eszembe jutott, hogy milyen jó, hogy ezt a barátságot a szexel sosem tettük tönkre.


Számomra ezért úgy tudnám elmondani ezt, hogy a párkapcsolattól valóban a szexualitásban különbözik csak. De lehet a kapcsolat kialakulàsának időpontja is befolyásolja, mert most felnőttként, nem lennék képes ilyen kapcsolat kialakítására. Lehet ezért is olyan mintha a testvérem lenne.

2020. ápr. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%
Eltérő értékrendszer, világnézet, célok az életben + a kémia és vonzalom hiánya, de jó fej, jókat lehet beszélgetni vele, együtt nevetni, megbeszélni problémákat = barátság.
2020. ápr. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%
Nálam ilyenkor egyértelműen a szexuális vonzalom hiányzik. Szerintem a többségnél is.
2020. ápr. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
92%
Kémia, szexuális vonzalom
2020. ápr. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
86%

Én is csak azt tudom mondani, amit az előttem szólók:

a szerelem két dologból áll úgy igazából, szeretetből és testi vonzalomból. Ha csak szeretet van, de vonzalom nincs, akkor lesztek barátok. Ha szeretet nincs, de vonzalom van, akkor lesztek dugópajtik.

Leegyszerűsítve ennyi.

Persze egy kapcsolathoz ezen felül még kell a hasonló világnézet, életstílus, érdeklődési kör.

2020. ápr. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
83%
Nincs kémia, a férfi barátaim testileg nem vonzanak egyáltalán. Plusz mivel már 10+ éve ismerem őket, még a gimiből, ezért olyanok, mintha a testvéreim lennének. Teljesen úgy gondolok rájuk, mint a bátyáimra. Ők is hasonlóan éreznek irántam.
2020. ápr. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%
Nem néz ki elég jól az illető férfi.
2020. ápr. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
76%

Az hogy a szerelemhez, párkapcsolathoz kell a vonzódás is. Ha van egy férfi akivel jól érzed magad, őszinte tudsz lenni, segítetek egymásnak stb stb DE nem vonzódsz hozzá, nincs meg a kémia akkor az barátság. Nem is feltétlen csak a külsőségekre gondolok. Van egy csomó ember akire azt mondom hogy külsőleg objektíve tök jól néz ki, mégsem mozgat meg bennem semmit, nem mozgatja meg a fantáiámat. Ő attól még lehet egy objektíve vonzó pasi, ha részemről nincs kémia. Ennyi. Nem mindenki passzol össze. Olyan is van hogy valaki talán objektíve kevésbé vonzó, jóképű tehá mondjuk 10-bőp nem 9-10 ember mondaná rá hogy "jópasi", hanem mondjuk csak 4-5-6 DE mégis bennem megmozgat valamit, kihoz belőlem valami istentelenül erős szexuális feszültséget és azt érzem hogy úristen kell nekem. Nyilván itt sem elhanyagolható a belső azért.

Szóval kb ennyi. Van 3 nagyon jó férfi barátom. Az egyikük, az egyik legjobb barátnőm párja, a barátnőm bemutatta nekünk és mindenki nagyon kedveli, a másik kettőr szintén közös barátokon keresztül ismertem meg. Egyikükkel se szeretnék semmit, sőt még csak a gondolata se merült fel soha. Előbbit talán érthető miért:D (de egyébként sem penne az esetem), utóbbi kettő pedig szintén ugyanezen okokból. Nem vonzódom, ők se, nincs kémia, nem is volt, nem is lesz. Ezért tudunk barátok lenni. Na ennyit arról,hogy nincs férfi-női barátság.

És kb ez az oka ha a férfi "csak" barát.

2020. ápr. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Hogy mi, a szex...
2020. ápr. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!