Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi "csak barát",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi "csak barát", ott mi hiányzik?

Figyelt kérdés
Voltam már nővel úgy, hogy "legjobb barát", lelki társ, stb. voltunk egymás számára. Nem felületesen, hanem éveken át. Tényleg bizalmasok, egymás támaszai stb. voltunk. Ő mégsem akart kapcsolatot. Mi különbözteti meg a párkapcsolatot a lelki társtól? Kizárólag a szex? Tehát testileg ennyire nem talált vonzónak? De nem úgy van, hogy akit valóban szeretünk, az "megszépül"? Vagy mi ennek a dolognak a mögöttes oka, tartalma, kedves Nők?

2020. ápr. 19. 22:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
23%
Valószínűleg te sem egy magas, kigyúrt adonisz vagy, akire a mai nők nagy része tekint férfiként. A többiek, kivétel nélkül csak barátok lehetnek. :)
2020. ápr. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
25%
Beleolvasva a válaszokba rendesen be lett árazva a külső-belső. A vonzó de nem bizalmas egyértelműen jobb boltot csinál a lányokkal mint a bizalmas de nem vonzó. Hozzátéve hogy barátkozni serdülőkor felett nem éppen ellenkező neművel szokás
2020. ápr. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
66%
Kedves utolsó, a "kémia" nem egyenlő a társadalmilag meghatározott "jópasi" testtel. A vonzalom a kémián múlik, attól hogy valaki "jópasi", még nem feltétlenül fog bejönni. Jól félreértetted, a vonzalom NEM a külső.
2020. ápr. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
30%
Bocs utolsó hogy én a valóságban élek. Amiről te beszélsz az egy elméleti különbség de kerekítve a gyakorlatban 100%-os az átfedés a két fogalom közt. Kivétel amikor hazudnak mert mittudomén a “túl visszafogott vagy az én habitusomhoz” jobban hangzik mint a “túl nagy az orrod”
2020. ápr. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
77%
58%-os, te nagyon téves úton jársz, nem jól gondolod. Sajnos nem tudtad értelmezni a válaszokat. A kémia nem azon múlik, hogy valaki jó pasi-e! Gondolj már bele, ha ezen múlna, egy előnytelen külsejű embernek sem lenne párja....
2020. ápr. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
Az egy “kényszerhelyzet”. Ha itt is lenne többnejűségre lehetőség és a pénz nem lenne akadály, mondjuk állami támogatással vagy egyébként magától a jópasi el tudná tartani az összes bálványozóját akkor nem lenne végül a kevésbé dögös pasik mellett nő. A végül szócska a lényeg. Mert végül a fészekrakás és a reprodukciós vágy a lemorzsolódott nőket elkötelezi “a szuper Jani nem nekem jött sajna össze, de átlag Józsi is jobb mint a semmi” alapon. Menj vissza tini meg fiatal felnőtt korba. A menők körül vagy tucatjával keringtek a csajok mint Jupiter és Szaturnusz körül a holdak. A többi csóka meg max nézte miből marad ki
2020. ápr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
78%

Akkor arra mit mondasz, hogy van egy pasi akibe bele vagyok zúgva, de ez nem kölcsönös, szóval nem pálya, van egy barátom is, aki viszont nem vonzó számomra, kedvelem, de ennyi. Az utóbbi "szakmai szemmel" nézve jobb pasi.

Hogyan is van akkor ez? (én se értem) Az emberek egyszerű ösztönlények? Vagy ennél kicsit bonyolultabbak az emberi kapcsolatok?

2020. ápr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
17 ezek aztán ellenőrizhetetlen belemagyarázások hogy x jobban bejön de egyébként y helyesebb. Én nem tudom kikről beszélsz. De amit mégse komolytalankodjunk el.:ne vonjuk már kétségbe hogy a jóképűség és a vonzóság kéz a kézben jár, és ez a főszabály. A kevésbé csini ficsúr kenheti a hajára az amúgy megnyerő kémiainditó-szikráztató gesztikulációit mert m le se ülnek vele iszogatni alapból, hiszen a tőzsdén a csinibb tűnik a befutónak akire ildomos rámenni. Ezt a főszabályt torzíthatják be a külső hatások mikor 20/20 haverod presszionál hogy adj neki esélyt mert mindenki szerint jófej. Tudom hogy van ilyen de én személy szerint csak arról tudok autentikusan beszámolni hogy laboratóriumi körülmények közt holdfényeffektus van. Ha kevésbé vagy szexi akkor minden kategóriában automatikusan kevesebb vagy mint a másik: kevésbé okos kevésbé becsületes kevésbé gazdag (hasból mert csak), naná hogy vonzó is csak kevésbé lehetsz
2020. ápr. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
18: Te labortatóriumban vizsgálgatod az egész szomszédságod, meg a kollégákat? Hány családos közülük? És ez mind adonisz? Holdfény, az.....
2020. ápr. 22. 07:46
 20/23 anonim ***** válasza:
Kérdező te is arra hajlasz amerre a szél fúj. Előadod az ómagyar Mária siralmat majd mikor van egy mérsékelt erősségű vita beállsz a csajok oldalára keményfiúskodni, ez eléggé béta boyos húzás (függetlenül a kinézettől)
2020. ápr. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!