Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi "csak barát",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi "csak barát", ott mi hiányzik?

Figyelt kérdés
Voltam már nővel úgy, hogy "legjobb barát", lelki társ, stb. voltunk egymás számára. Nem felületesen, hanem éveken át. Tényleg bizalmasok, egymás támaszai stb. voltunk. Ő mégsem akart kapcsolatot. Mi különbözteti meg a párkapcsolatot a lelki társtól? Kizárólag a szex? Tehát testileg ennyire nem talált vonzónak? De nem úgy van, hogy akit valóban szeretünk, az "megszépül"? Vagy mi ennek a dolognak a mögöttes oka, tartalma, kedves Nők?

2020. ápr. 19. 22:18
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

@15

"Gondolj már bele, ha ezen múlna, egy előnytelen külsejű embernek sem lenne párja...."

És akkor gondolj bele, mi lenne, ha megkérdeznénk az "előnytelen külsejű párokat", hogy vonzódnak-e egymáshoz. Mármint ténylegesen, őszintén; hogy nagyjából ilyesmi külsőről álmodoztak-e tizen-huszonéves korukban; hogy szex közben (már ugye... ha van egyáltalán) sose gondolnak-e másra. Nyilván lenne olyan, aki igennel felelne minden kérdésre már csak a nagy számok törvénye miatt is, de a túlnyomó többség vélhetően nem az őszinte vonzalom miatt tartja szépnek-jóképűnek a párját, hanem mert nincs más. Aztán ezekből lesznek a félrelépések, a szexmentes, csak a létfenntartásra alapuló kapcsolatok, legrosszabb esetben az elfojtott frusztráció miatti testi erőszak (akár nő, akár férfi részéről).

2020. ápr. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Mielőtt a kollégát is csípőből lepontoznátok ő egy másik 58%-os :-D
2020. ápr. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Késő, én is 0%-ot kaptam. :D Persze indoklás meg bármi nélkül, de egyébként az ennyire szubjektív témáknál le is tiltanám ezt a pontozásos rendszert, mert itt nem lehet az igazságot kimondani, hiszen mindenki másképp éli meg a dolgokat. Mindenesetre amit én leírtam, abban szerintem semmi személyeskedés nincs, csak puszta tények, illetve tapasztalatokra alapuló észrevételek. Na mindegy, megszoktam már, nem véletlenül annyi a százalékom, amennyi.
2020. ápr. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!