Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek az ellen, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek az ellen, hogy ne utáljak randizni?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, egyszerűen utálok randizni, de nyilván minden párkapcsolat randiból indul. Persze van néhány olyan eset, amikor mondjuk egy haverságból alakul át többe, az nekem is tetszene, de nincs ilyenre kilátásom jelenleg.


Nem szeretek randizni, mert feszengek, annyira izgulok előtte, hogy legszívesebben lemondanám, félek, hogyha pl neten ismerem meg, akkor nem ismerem fel (rossz az arcmemóriám), meg első tali előtt nem tudhatom, hogy nem lesz-e olyan rossz, hogy az első 5 percben már menekülnék, de nem tudok, mert kínos lenne megmondani neki, hogy ezt már most hagyjuk. Félek, hogy nem lesz közös téma, úgy érzem, meg kell felelnem. Utálom, hogy kb. az összes haza akar kísérni, én meg baromira nem akarom, hogy megtudják, hol lakom (kivéve persze, ha látok esélyt a folytatásra).


Az emberek randiznak és utána eldöntik, lesz-e folytatás. Na, nálam pont fordítva működik. Annyira le kell nyűgöznie már az elején, pár nap chatelés után, hogy én hajlandó legyek elmenni vele. Nekem egy hét minimum kell, hogy találkozzak valakivel, akinek az első mondata az, hogy ő meghívna egy kávéra, annak már egy ideje vissza se írok, mert amikor visszaírtam, hogy nekem ez gyors, leteremtettek.


Olyan jó lenne úgy gondolkodni, hogy mit veszíthetek, meg legalább kapok egy ingyen vacsit, vagy mit tudom én, hogy szoktak más nők ehhez hozzá állni.


Mit tegyek ez ellen?


2020. máj. 6. 18:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ird le azt a ferfit aki megmozgat teged annyira, h szivesen randizz vele!

Van ilyen? Ha igen, akk sorold fel milyen modon ismerheted fel az altalad felsoroltakat...? Es nem beszelve a valtozasrol ami egy kapcsolat hozhat mind ket fel szamara.

2020. máj. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszi, utolsó két válaszoló, jókat mondtok :)
2020. máj. 6. 18:47
 13/15 anonim ***** válasza:

Pacsi.

Én is utálok randizni 🙂

2020. máj. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

nekem az "első benyomás" könyv segített abban, hogy ne kelljen gondolkodnom annyit, meg agyalnom dolgokon. Nagyon jó írás, mert abban a szemléletben íródott, hogy „hogyan legyél másoknak szimpatikus úgy, hogy közben magadat adod”.


Önfejlesztés témában nagyon jó.

2020. máj. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én is utálok, meg neten ismerkedni is. 😏

Erőltetett az egész, mondjuk én a hazakísérésre nemet szoktam mondani. Ha kocsival haza akar vinni, kitetetem magam valahol a közelben.

Tudom, hogy azt várják, hogy behívjam őket, azt szexeljünk, nyilván. De akkor meg legyen benne annyi, hogy hívjon meg magához szerintem, de az valahogy sose szokott bekövetkezni.

2020. máj. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!