Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tippek belezúgás ellen?

Figyelt kérdés
2 hete ismerkedek instagramon egy 23 éves sráccal, azonban találkozni most még nem tudunk a vírus miatt (Ő külföldön él). Én a mielőbbi személyes találkozás híve vagyok, mert nagyon hamar bele tudok szerelmesedni az épp aktuális illetőbe. És csak egy pasival szoktam beszélgetni egyszerre. Biztos vagyok benne, hogy Ő több lánnyal is beszélget, mert ragadnak rá a csajok, bár úgy tűnik, mély benyomást tettem rá, hiszen elutazna hozzám, hogy találkozzuk - legalábbis ezt lebegteti a szemem előtt. Mindenesetre én nem szeretném nagyon beleélni magam, amíg nem is találkoztunk, de sajnos nagyon belehabarodtam már most. Épp ezért kitaláltam, hogy ha más férfiak is beszélgetést kezdeményeznek instán velem (márpedig azt teszik), akkor nem leszek elutasító, még ha nem is kelti fel első körben az érdeklődésemet az adott illető. Ez így részben működik, mert kevesebbet agyalok az álompasimon. Persze nem hitegetem a többi pasit, csak beszélgetek velük, nem hagyom elkomolyodni a beszélgetést. Ezen kívül igyekszem az életem többi részével foglalkozni: munka, hobbi, én stb. Ugyanakkor így is túl gyakran kapom rajta magam, hogy az álompasin agyalok, álmodozom, a profilját nézegetem, azon gondolkozom, miket fogunk csinálni, ha végre találkozhatunk stb. :D Mit javasoltok még belezúgás ellen?
2020. ápr. 27. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Azt írod, nagyon hamar bele tudsz szerelmesedni az aktuális illetőbe. Akkor a francia pasin kívül lesz még pár magyar is, akikbe párhuzamosan szerelmes leszel?
2020. ápr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Na szép, még fel sem oldották a karantént teljesen, de már szaladgáltok a külföldiek után...
2020. ápr. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Unalmasak már ezzel a francia pasival kapcsolatos kérdések..
2020. ápr. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb és leghatékonyabb, amit tehetsz, hogy tudatosítod magadban: nem őbele kezdesz szerelmes lenni, hanem abba az álomképbe, amit róla magadban kialakítottál. Az pedig könnyen lehet, hogy egy túlidealizált kép, amely köszönő viszonyban sincs a valósággal. (Lehet például, hogy egy gátlástalan szoknyavadász, aki több országban is tart egyszerre szeretőt magának, az Instagramot pedig háremépítésre használja, rengeteg nőt fűz egyszerre.) Reálisan nem gondolhatod komolyan, hogy ténylegesen ismered őt úgy, hogy még telefonon sem beszéltetek - ahhoz minimum 10-15 személyes találkozás kell, hogy viszonylag biztos kép alakuljon ki róla benned a személyiségéről. Addig minden, amit érzel iránta, nem őróla szól, hanem arról a képről, amit rávetítesz - vagyis saját magadról. Olyan vagy, mint egy megszállott festő, aki szerelmes lesz a saját festményébe, és azt bámulgatja egész nap. Ha ezt tudatosítod magadban, talán fölébredsz a saját magad kreálta bűvöletből.
2020. ápr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%

Szörnyű látni, hogy milyen mélységre képes süllyedni egy generáció alig 15 év alatt.


Céltalan magamutogatás, hiúság, valóság kiszínezése nagyüzemi méretekben. Aztán beleszeretnek egymás kamuvalóságába, színészkednek egymásnak egy jóízűt, majd megtapsolják egymás produkcióját. Majd elhiszik, hogy a műsor tényleg igaz és beleszeretnek egy nemlétező kamuba. Végül jön az valóság és az ébredés...


Az is megérne egy külön misét, hogy vajon hány éves a kérdező (én 20 körülire saccolom), és szellemileg miért egy 13 éves kiskamasz szintjén van?


"Belezúgás"? "Agyalok az álompasimon"?

Nemrég múltam 30, de annak idején már a gimnáziumban is gáz volt így fogalmazni...

2020. ápr. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem tragédia szerelmesnek lenni, talán átlagnál jobban álmodozó típus lehetsz, eből fakadhatnak csalódások, amit okosan szeretnél elkerülni. Próbálj kivülállóként vagy bizalmas barátnő, családtag segitségét kérni, hogy a realitások talaján maradj.
2020. ápr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!