Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit lehet tenni az ellen hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni az ellen hogy észrevegyenek a lányok?

Figyelt kérdés

Sajnos én azok a fiúk közé tartozom akit nem vesznek észre a lányok, nem vagyok nagyhangú, feltűnő, meg a kinézetem sem a legmenőbb. Meg eleve nem is járok olyan helyekre ahol korombeli lányok vannak, sajnos.

Valamiért nem vagyok vonzó a lányoknak, nem csak a kinézetemre gondolok hanem a személyiségemre, túlságosan rendes vagyok mindenkivel. Ami a legtöbb lánynak gond, de szerintem ha egy lány kapcsolatot akar akkor ez inkább előny kéne hogy legyen.

Mit csináljak hogy észre vegyenek a lányok, és férfiként nézzenek rám? Vagy aki fiatal korában sikertelen az később se várjon csodát?

A magasságom nem lehet gond mert 190 cm vagyok, de a koromnál fiatalabbnak nézek ki.


2020. febr. 8. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
öltözködj jól, adj magadra, legyél tiszta ápolt, légy határozott
2020. febr. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Hordj láthatósági mellényt.
2020. febr. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Például tanulj meg normálisan fogalmazni. Ha tenni akarsz az ellen, hogy észre vegyenek, az azt jelenti, hogy zavar, hogy most észre vesznek.
2020. febr. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem ellene, hanem inkább érte kellene tenned. :)

Többet kellene olyan helyeken mozognod, ahol hasonló beállítottságú lányokkal ismerkedni lehet. Bár ha többet mozdulsz ki, már nagyobb az esélyed.

Az a típus lehetsz, akit inkább a modora, személyisége alapján választanak a lányok, de ehhez meg kell ismertetned magad. Sajnos a hasonló típusú lányok hasonló gondokkal küzdenek, ezért nehezen találtok egymásra.

2020. febr. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tudom közhely de hobbit, tevékenységet találhatsz, ami kapcsán megismerkedhetsz emberekkel - lányokkal is.
2020. febr. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Legyél magabiztos! És tegyél meg mindent hogy jól nézz ki!
2020. febr. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gyerek vagy még, fel kéne nőni.
2020. febr. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%
Lobogtass elöttük egy köteg 20.000. Ennél jobb módszer nincsen.
2020. febr. 9. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!