Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenni a rossz érzés ellen?

Figyelt kérdés
31 vagyok, eddig volt egy barátnőm életem folyamán, 20-22 éves korom között se előtte se utána. Azt hittem könnyen bele tudok törődni, de mostanában ez rossz érzéssel tölt el, ez pedig zavar. Nem nőt szeretnék, hanem hogy ne zavarjon, hogy nincs. Mi a teendő szerintetek? Ja és azt sem szeretném, hogy melegnek gondoljanak, sokan akikkel napi kapcsolatban vagyok még csak egyedülállóként ismertek eddig, egy idő után ez is kellemetlen lesz.

#akulcszó
2019. dec. 5. 23:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Hobbidnak élj és nem lesz gond.
2019. dec. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!