Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ez az érzés ellen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ez az érzés ellen?

Figyelt kérdés
Valahogy mostanában nem találok lányt,akivel komoly kapcsolat lehetne.Nyáron volt egy rövid kapcsolatom,de tartós kapcsolatom lassan 4 éve volt utoljára.Ma a belvárosban autóztam és kicsit elszomorított a sok szerelmes pár látványa.Kicsit olyan érzésem volt,hogy nem fogok senkit se találni.
2018. okt. 20. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Es mi a kerdesed pontosan?
2018. okt. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha jól értem az az érzésed, hogy nem fogsz találni senkit, és ez ellen szeretnél tenni?

Ismerkedj! Hisz pont ez a bajod, hogy nincs kapcsolatod.

Ha nagyok az igényeid, akkor tény, hogy kevesebb olyan lányt, vagy nőt fogsz találni, aki megfelel neked. De ehhez is az kell, hogy ismerkedj!

2018. okt. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazából ideálba vagyok válogatós,Nem szeretem ha egy lány túl sovány,de azt se ha 80 kiló felet van.
2018. okt. 20. 16:02
 4/8 anonim ***** válasza:

Én sem fogok találni senkit.

Főleg azért,mert átlagos vagyok,nem sorozat gyártmány...és azért ,mert akaratom ellenére sem tudok hízni,sőt...sajnos fogyok a stressztől,a boldogtalanságtól.

El vagyok keseredve 😭

2018. okt. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A mai világban sajnos a külső a legfontosabb.

Hiába rendes,hűséges valaki...

Nézzen ki jól,az sem baj ha a pénzre megy csak lehessen villogni vele

2018. okt. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Talan ne a kulsejuk alapjan valogasd meg a noket. Ok, ne legyen tul sovany meg 80 kilo folott, ez azert eleg tag kategoria...

De ha valaki 50 kilo akkor mar kizarod, hiaba egy erdekes ember?? EZeket a felteteleket sosem fogom megerteni...

2018. okt. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindenek előtt egyél egy kib_sz_tt nagy családi pizzát dupla pepperonival és dupla sajttal. 😎
2018. okt. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem a túl sovány az,aki már bőven 50 kiló alatt van.
2018. okt. 20. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!