Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el hogy észrevegyenek a fiatal lányok is?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok, de mindig mondják hogy nagyon gyerekes az arcom.


Ez persze nem ad okot arra hogy letagadjak pár évet, mert attól még látszik hogy 30 éves vagyok.


Tegnap 28 évesnek adtam ki magam csajozás közben, aztán a csaj egyből elkezdi nekem, hogy a hangom idősebb.


Magyarul egyből levágta hogy hazudok. Pedig nagyon kis intenzitással mutatkoznak meg rajtam az érzelmek, úgyhogy egy ilyen szintü hazugság nem igazán olvasható le rólam.


Ja és nem férfias a hangom. Persze az ember akkor is öregszik, ha gyerekes testi adottságai vannak. És ez látszik.


27-28 évesen még 20 éves lányokkal randiztam, de mostmár szinte mindig 38-40 éveseknél kötök ki, az összes buliba ahová megyek, mindig ilyen nőknél kötök ki.


És sajnos én észre sem veszem, hogy ennyire idősek már. Persze az is lehet, hogy a fiatal lányokra tapad mindenki, és emiatt ott nem nagyon rúgok labdába. Bár volt, hogy 20-on éves lány jött össze, és ott sem különösebben esett le, hogy most mennyi idős, vagyis nekem ez nem volt annyira kulcsfontosságú dolog.


Viszont aggasztó, hogy a fiatal lányok nem vesznek észre.


2020. jan. 12. 12:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%
Mert rusnya beképzelt kis nyomika lehetsz.
2020. jan. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Látszik a tekintetből is az ember kora.Plusz a beszédstílus, témaválasztás is vall a korra.a húszévesek zöme, 99% a saját korosztályában keresgél, aki normális.
2020. jan. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
0%

Mennyire gyerekes az arcod?


21N

2020. jan. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
75%
Időben kellett volna elköteleződni és nem mártogatósat játszani a nőkkel.
2020. jan. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
68%

Én 26 éves vagyok, de tegnap elkérték a személyim a boltban.

Egyébként 16-nak szoktak mondani.

2020. jan. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
70%
A legrondábbak a gyerekes arcú vénlegények.Ki akar gyerekképűvel randizni, nézzen ki férfinak!
2020. jan. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
a boltosok csak és kizárólag a megszégyenítés miatt kérik el a személyit.
2020. jan. 12. 12:50
 8/22 A kérdező kommentje:

jaj egyemmeg megjöttek a kis fotelhuszárok az életbölcsességeikkel.


hallod tesó nem mindenkinek ér véget a felfelé ivelő pályája 25 évesen, ne magadból indulj ki.

2020. jan. 12. 12:51
 9/22 anonim ***** válasza:
84%
Lúzer vagy és nem hogy fiatalabbaknak hanem negyvenesnek néznek. 😂
2020. jan. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
16%
Inkább egy 20 évessel kezdjél,mint egy megkeseredett 30-sal.
2020. jan. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!