Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy a fiatal és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a fiatal és szép nők ilyen gyarló dolgokat is megtehetnek az életben, mégis minden úgy alakul ahogy ők akarják?

Figyelt kérdés

Nem általánosítás. Az exemről van szó.


26 éves. 5 évvel ezelőtt hozzáment egy gazdag pasashoz, majd 2 hónap múlva elvált tőle... az okokat pontosan én sem ismertem, de milliókkal jött ki a házasságból és az mind a srác pénze volt. Később összejött velem, de mivel én vidéki vagyok, ő pedig budapesti, a távkapcsolat nehezen fért bele és az én 200 ezres fizetésem nem volt elég neki. Utánam szinte azonnal egy új, pénzes pasasra lelt, akivel wellnessbe járnak, síparadicsomba, drága éttermekben esznek, stb.

Emellett a férjét anno fűvel fával csalta és mint kiderült, engem is. Orvosi diplomát szerzett, de a fizetéséből semmit nem kell költenie mert a mostani palija eltartja. A karrierjét mindenki támogatja, mindenhova be tudja hízelegni magát és az undorító, gyarló viselkedése ellenére mindig támogatókra lel. Pénzzel mindig bőségesen el volt látva, mindamellett, hogy 8-10 milliót kaszált a váláson, a szülei is pénzelték, mert fogalmuk sem volt arról hogy elváltak (szülei távol élnek vidéken).


Szóval azt nem értem hogy mégis hogy lehet hogy neki minden jó megadatik az életben, bármilyen ocsmány dolgot is csinál? Sose lesz ezeknek következménye?


2020. jan. 6. 22:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%
Kiválóan forgatja a lapokat, amiket az élet osztott neki. Igen, vannak ilyen nők, akiknek mindig a jó jut. Ha férfi tenné mindezt, mindenki megvetné.
2020. jan. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Az exed hány darab ”nők?" .. de nem általánositás.
2020. jan. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
Két hónapos házasság után milyen 8-10 millióval lett gazdagabb? Havonta 10 milliót keresett a férje? Mesélj még!
2020. jan. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
"Később összejött velem" A hülyéje!!!
2020. jan. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
64%

Amúgy milyen ocsmanysagot tett? Elvégezte az orvosi egyetemet, orvosként dolgozik.

Honnan veszed, hogy semmit nem költ a saját pénzéből?

2020. jan. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
32%
A végelszámolás számít. Halálos ágy.
2020. jan. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%

Miert van ez???

Mert a hulye kanok a farkukkal gondolkodnak!!

Miert csodalkozol, ha a nok ezt kihasznaljak?

2020. jan. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%

Azért teheti meg mert szépnek született, ezért alanyi alapon a sok kanos kiéhezett hülye mindent megtesz és elnéz neki. Ő jól használja azt, amit az élet adott neki.


Aztán azon már lehetne vitatkozni hogy amiket megtesz mennyire erkölcsös dolgok. De amíg az emberek nem tanulják meg egyenlően kezelni a másikat, és kivételeznek valakivel csak azért mert jó nuni, addig mindig lesz aki kihasználja ezt.

2020. jan. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
78%
Quod licet Iovi non licet bovi.
2020. jan. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
60%
Ezt mar leirtad kb 2 hete, akkor is azt irtam, hogy neki azert jo, mert nem picsog hanem eli az eletet ahogyan akarja... Te meg azota is ezen hisztizel. Most bebizonyitottad, mert ez mar a masodik kerdesed rola, lehet tobb is volt... Talan te is menj es alakitsd ugy a dolgaid, hogy neked jo legyen. Ja, ahhoz dolgozni kene? Bruhuhuhuhuuuu a legtobb no is ugyanugy dolgozik a penzeert, van par szerencses aki nem, ugyanugy ferfiak is orokolnek milliokat szuloktol, ez van, lepj tul rajta.
2020. jan. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!