Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy a fiatal és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a fiatal és szép nők ilyen gyarló dolgokat is megtehetnek az életben, mégis minden úgy alakul ahogy ők akarják?

Figyelt kérdés

Nem általánosítás. Az exemről van szó.


26 éves. 5 évvel ezelőtt hozzáment egy gazdag pasashoz, majd 2 hónap múlva elvált tőle... az okokat pontosan én sem ismertem, de milliókkal jött ki a házasságból és az mind a srác pénze volt. Később összejött velem, de mivel én vidéki vagyok, ő pedig budapesti, a távkapcsolat nehezen fért bele és az én 200 ezres fizetésem nem volt elég neki. Utánam szinte azonnal egy új, pénzes pasasra lelt, akivel wellnessbe járnak, síparadicsomba, drága éttermekben esznek, stb.

Emellett a férjét anno fűvel fával csalta és mint kiderült, engem is. Orvosi diplomát szerzett, de a fizetéséből semmit nem kell költenie mert a mostani palija eltartja. A karrierjét mindenki támogatja, mindenhova be tudja hízelegni magát és az undorító, gyarló viselkedése ellenére mindig támogatókra lel. Pénzzel mindig bőségesen el volt látva, mindamellett, hogy 8-10 milliót kaszált a váláson, a szülei is pénzelték, mert fogalmuk sem volt arról hogy elváltak (szülei távol élnek vidéken).


Szóval azt nem értem hogy mégis hogy lehet hogy neki minden jó megadatik az életben, bármilyen ocsmány dolgot is csinál? Sose lesz ezeknek következménye?


2020. jan. 6. 22:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
97%
Fiatal, szép, és elvégezte az orvosit. Élvezi az életet, igaza van. Ha az exférje meg 2 hónap házasság után 8-10 milliót adott neki, az az ő dolga. Mert hogy nem a bíróság ítélte meg neki, az tuti.
2020. jan. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
74%
Nem olvastam el, de jól tette.
2020. jan. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
98%

Továbbá miért nem mindig az igazság győz? Miért keres egy lusta olajsejk olykor tízmilliószor annyit munka nélkül, mint egy kínai gyári munkás, aki napi 12 órát gürcöl? És miért tehet meg Kim Jong Un mindent, amihez kedve van, míg az országában másoknak egy rossz arckifejezésért halálbüntetés vagy kényszermunkatábor járhat? És miért élnek olyanok, mint Mészáros Lőrinc?


Talán mert a világ kegyetlen és igazságtalan, nem úgy, mint a Bud Spencer - Terence Hill filmek vagy a magyar népmesék?


Egy matekzseni igyekszik a matematikai tudásából élni, neki az van. Egy okos törpe a kis termetét kamatoztatja. A szép (és hozzá elvtelen) nők meghülyítenek sok férfit, nekik ez a szuperképességük, és élnek vele. És nem, nem feltétlenül sújt le rájuk a végítélet, talán bodog öregségben fognak meghalni egy drága ágyon, míg aki becsületes és munkából élt, az szomorúan, magányosan, szegényen.


Welcome to the real world!

2020. jan. 7. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem szép dolog mikor valaki másokon taposva lépked előre. De elbkell ismerni, jól csinálja. Valószínűleg nem lesz következménye.
2020. jan. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
13%
Mert feminista világban élünk, ahol a nők bármit elérhetnek csak és kizárólag a puncijukat használva.
2020. jan. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
80%
A fiatal,jóképű férfiak is megtehetnek bármit,igazságtalan az élet.
2020. jan. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
94%

"Mert feminista világban élünk, ahol a nők bármit elérhetnek csak és kizárólag a puncijukat használva."


Miért a nők tehetnek róla, hogy a férfiak olyan ostobák, hogy milliókat adnak egy punciért? Nem a többi nőnél fog elérni vele dolgokat. Ennek pont semmi köze a feminizmusnak. Itt a férfiak gyengeségéről van szó. Senki nem kényszeríti őket, hogy a csinos nőnek kedvezzenek.

2020. jan. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
26%

"Miért a nők tehetnek róla, hogy a férfiak olyan ostobák, hogy milliókat adnak egy punciért?"

Hát persze, még arról is mi tehetünk, hogy ti qrvák vagytok. Mi sem logikusabb.

2020. jan. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
32%

Azok akik a férfiakat hibáztatják, hogy miért ilyen hülyék, hogy hagyják, hogy a csinos nők kizsákmányolják őket azok gondolom Mészáros Lőrincet és társait sem okolják semmiért, elvégre szegény ártatlan kis Lőrincke nem tehet róla, hogy az emberek választották meg az ő pártját, hisz ő csak egy ártatlan bárány Vityával együtt, akik csak éltek a lehetőségekkel, nyilvánvalóan minden politikus ártatlan bárány, csak a gonosz buta szavazók tehetnek mindenről.


Ahogyan ha én pl az ezotévé meg asztrosót szervezők is mind ártatlan kis báránykák és a kezeik patyolat tiszták. Csak a buta öregasszonyok tehetnek erről, hogy odaadják nekik a pénzüket. Ha például én kimegyek az utcára és hazudok majd átverek egy idős nénit, akkor ezen logika szerint én is ártatlan vagyok, hisz a néni hagyta magát becsapni.


Akik most a férfiakat hibáztatják a fenti esetben, azok semmivel sem különbek azoktól a férfiaktól, akik a nőket hibáztatják, amikor megerőszakolta valaki őket mondván "minek öltözött kihívóan". Ti ugyanolyanok vagytok amikor az átvert és kihasznált férfiakra azt mondjátok "Minek hagyta magát átverni".

Nem látok különbséget köztetek. Mindkettő ugyanolyan áldozathibáztatás.


Az pedig hogy valakit a természetes ösztöneire (jelen esetben szex) hatva verünk át még nem mentesít minket. Ennyi erővel én is átverhetek egy éhező koldust, hogy ételt ígérek neki, miközben mással meg zsarolom, elvégre én is az ösztöneire (evés) hatok tehát erről is csak az ösztönlény koldus tehet, aki csak zabálni akar és én mint átverő ártatlan bárány lennék a ti logikátok szerint...

2020. jan. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 mikeXxX ***** válasza:
89%
Ha ennyire érdekel a másik ember élete akkor dobd fel kivel csalja a mostani párját és kész! 40f
2020. jan. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!